Προς το περιεχόμενο

Summer 2006


Προτεινόμενες αναρτήσεις

υ.γ.γινεται να υπαρχει πιο τελειος κωλος απο τον τελευταιο...; 8O 8O

Κι ομως' date='ρε γαμω το...Το ΑΣΧΗΜΟ ειναι οτι γινεται το μαμημενο.Καθε κωλος και καλυτερος,πως συμβαινει αυτο μονο οι γκομενες ξερουν 8O 8O 8O 8O

Εχω πειστει πλεον πως υπαρχει ενα (ή πολλα)ινστιτουτο κωλων που πανε ολες με σκοπο...[img']http://img313.imageshack.us/img313/1567/381dl.gif[/img]

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

υ.γ.γινεται να υπαρχει πιο τελειος κωλος απο τον τελευταιο...; 8O 8O

 

Γίνεται.

 

Τον είδα σήμερα το απόγευμα... και ενημέρωσα πάραυτα τον αγαπητό Αντώνιο, ο οποίος είχε ένα πράγμα να με ρωτήσει:

 

'Ρε μλκ, κάμερα δεν έχεις μαζί σου;;'

 

Ναι ρε, κυκλοφορώ με κάμερα νυχθημερόν, μπας και πετύχω το Τέλειο! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υ.γ.γινεται να υπαρχει πιο τελειος κωλος απο τον τελευταιο...; 8O 8O

 

Γίνεται.

 

Τον είδα σήμερα το απόγευμα... και ενημέρωσα πάραυτα τον αγαπητό Αντώνιο' date=' ο οποίος είχε ένα πράγμα να με ρωτήσει:

 

'Ρε μλκ, κάμερα δεν έχεις μαζί σου;;'

 

Ναι ρε, κυκλοφορώ με κάμερα νυχθημερόν, μπας και πετύχω το Τέλειο! :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: τρελη ατακα αντουαν.. :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειπα την αποψη μου..Απο του χρονου το καλοκαιρι (μη σας πω απο αυριο)

θα κυκλοφορουμε ΟΛΟΙ με ξω@ουτσα..Να τους τη μπουμε λιγο,να ηδονιστουν στη σκεψη μας να τους ριχνουμε sexoξυλο,να τις βριζουμε,να βρωμανε οι μασχαλες μας-και να τους αρεσει κι απο πανω...Αντε πια με τις μην πω..

Θα τις κηνυγησω ολες...

th_hatchet.gif

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε pastelius σε καταλαβαινω απολυτα..δεν παει αλλο..δεν φανταζεσαι τι τραβηξα εδω κερκυρα ολοκληρο το καλοκαιρι...και οταν λεω τραβηξα δεν εννοω ..μ@λακια αλλα υπεφερα με αυτα που εβλεπα...(λες γιαυτο να επηρρεαστικα τοσο αρνητικα και να χωρισα την δικια μου;; :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(λες γιαυτο να επηρρεαστικα τοσο αρνητικα και να χωρισα την δικια μου;; :lol: )

Περα απο την πλακα?....ΝΑΙ!Ειναι πλασματα του διαβολου..Παλιοθηλυκα...

Σου κανουν πλυση εγκεφαλου' date='σε ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ με αυτα που(δεν)φορανε

και μετα σε λενε και λιγουρη.. 8O Το πιο πιθανο ειναι να το μετανιωσεις

που τη χωρισες-εκτος και αν μαμας καλα.Κι εμεις οι αντρες,ρε π@usτi μου..

Μ@λ@κοκ@υληδες οσο δεν παει.Υπαρχει μονο μια γυναικα που δεν προκειται να σε απατησει ποτε..Που θα σε αναβει παντα..Θα σου κανει ολα τα χατιρια..

Δε θα τη βαρεθεις ποτε..Θα την εχεις οσο,οποτε,οταν θες..Ναι,καλα καταλαβες...[img']http://img166.imageshack.us/img166/7101/sax8xp.gif[/img]

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παστελι και Τάκι (για λόγους ομοιοκαταληξίας): το ότι συμφωνείτε για τις γυναίκες εσείς οι δύο μου φαίνεται ΠΟΛΥ ανησυχητικό !!!!

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παστελι και Τάκι (για λόγους ομοιοκαταληξίας): το ότι συμφωνείτε για τις γυναίκες εσείς οι δύο μου φαίνεται ΠΟΛΥ ανησυχητικό !!!!
z7shysterical.gifχε χε αφου τον καταλαβαινω τον ανθρωπο.Εχουμε αυτο που εχουν οι γυναικες...Πως το λενε να δεις...ε...χμ...ΑΛΗΛΛΕΓΓΥΗ!!

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παστελι και Τάκι (για λόγους ομοιοκαταληξίας): το ότι συμφωνείτε για τις γυναίκες εσείς οι δύο μου φαίνεται ΠΟΛΥ ανησυχητικό !!!!

 

:lol: :lol: και γιατι αυτο; 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου