Προς το περιεχόμενο

Μια παρουσιαση μου


SONICSPOT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια αυτο τον μηνα ειμαι στην στηλη homework μαζι με ενα κομματακι οποιος θελει τσεκαρει το λινκ

 

 

 

 

thanks

Panos 8) 8) 8)

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει ψηφιζει και για το κομματι ... :?

Του εριξα εναν θετικΟ ψηφΟ στο "καλο"...Ακουγεται ανετα σε club.

ps: ρε συ' date='εγω δεν εχω ουτε το 1/10 των μηχανηματων σου..Ζηλευω..[img']http://ganjataz.com/smileys/01-grayball/images/oh-gb.gif[/img]

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks guys...η Linnea ειναι μια κοπελα επαγελματιας απο Δανια με συμβολαιο στην EMI και αρκετα γνωστη στην χωρα της αλλα και αγγλια - εχει κανει και το soundtrack σε ενα απο τα αγγλικα big brother αναμεσα σε αλλα...και παλι ευχαριστω για την ψηφο παιδια α και pastelius...αυτα που βλεπεις στην φοτο ειναι ενα μερος μονο χε χε...εχω φτασει στα 35 συνθ και σαμπλερς και συνεχιζω χε χε :lol: :lol: :lol:

 

παντως τα μηχανηματα δεν λενε τιποτα το θεμα ειναι οι ιδεες...απλα κανεις καλιτερες παραγωγες και μπορεις να εχεις καλυτερα συμβολαια..

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Cos_dr σε συγχωρεί και σε συγχαίρει.

 

Πολύ καλό, ωραίοι ήχοι, ωραία φωνή, ισορροπημένο σύνολο ηχητικά, όπως μου λένε και εμένα και έχπυν δίκιο θα μπορούσες να παίξεις με το χώρο περισσότερο, γενικώς τραβάνε τα multitap delay και τα crossfade,

 

Και αν το έφτιαχνα εγώ θα πρόσθετα μια πιο πολύπλοκη εισαγωγή, με ίσως καποια ακόμα φωνητικά αντρικά η computerized για να κάνω αντίθεση και μετά θα συνέχιζα όπως εσύ, σίγουρα όμως χωρίς να σε φτάσω στο είδος γιατι δεν το κατέχω, είμαι μπαλαντόπ....στας :lol:

 

Χωρίς να σημαίνει οτι δεν ακούω απο μικρός και κατα κόρον trance, acid, και break ,γενικότερα.

 

Να πληθύνουν και άλλο τα μηχανήματα σου και να έχεις επιτυχίες!!!

 

Στην μουσική............ και τον έρωτα (ασχετο)

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα σε ευχαριστω παρα πολυ και να σου πω οτι και εγω παρατηρησα οτι θελει δουλεια αλλα το συγκεκριμενο ειναι αρκετα παλιο και τωρα ειμαι σε αλλα νερα πιο πολυ house κλπ αλλα οι παλιες αγαπες ειναι κατι αλλο ...thanks again και ελπιζω να κανουμε κατι ολοι μαζι απο εδω μεσα... :lol: :lol: :lol:

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου