Προς το περιεχόμενο

Ποιοί μαγνήτες για Epi Les paul?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις :D.Την εγκατάσταση θα την κάνουμε μόνοι μας (δεν είναι δα και πυρηνική φυσική ;D),μεταχειρισμένους δεν θέλει :-\ και μάλλον πάει για tonerider AC4 ή GFS. Πάντως μ'ένα γρήγορο ψάξιμο σε Ελληνικά sites δεν τους βρήκα πουθενά :-\ οπότε μάλλον απ'έξω :(

Για τους Tonerider εδώ:

http://www.fuzzville.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους Tonerider εδώ:

http://www.fuzzville.gr/

Εριξα μια ματια στις τιμες.... ομολογω οτι τις βρηκα παρα πολυ καλες για Ελλαδα και το κραταω υποψιν γιατι:

Εχω μια EPI LP STUDIO και παω για αλλαγη μαγνητων και για να μην ανοιγω νεο θεμα

ποιους Tonerider μου προτεινετε με δεδομενο οτι την θελω μονο για καθαρα;

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν θέλει και πιο γκαζωμένα πράγματα τότε Seymour Duncan Pearly Gates neck/ Custom Custom bridge ή και PRS Dragon II set.

 

Κάποιοι μοιραία ξεφεύγουν από το budget αλλά είναι πολύ κοινοί μαγνήτες που βρίσκονται εύκολα και μεταχειρισμένοι στις τιμές που αναφέρεις.

 

+100000000

εχω ενα pearly gates neck και συντομα θα αλλαξω τον jb που εχω στο bridge  για ενα custom custom. ο pg απλα σπερνει... μην μασας αν η κιθαρα εχει 300 ευρω, με μια αναβαθμιση στα ηλεκτρικα της θα αλλαξει πολυ προς το καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριξα μια ματια στις τιμες.... ομολογω οτι τις βρηκα παρα πολυ καλες για Ελλαδα και το κραταω υποψιν γιατι:

Εχω μια EPI LP STUDIO και παω για αλλαγη μαγνητων και για να μην ανοιγω νεο θεμα

ποιους Tonerider μου προτεινετε με δεδομενο οτι την θελω μονο για καθαρα;

 

για hum's σε αυτα τα χρηματα ναι.

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω τους Tonerider AC4(Alnico IV).Φοβεροί μαγνήτες και σε πολύ χαμηλή τιμή.

 

Πάρε τους Tonerider χωρίς δευτερη σκέψη,

 

πάρε τηλέφωνο στο μαγαζί και ρώτα το Φώτη ότι θές

 

πολύ εξυπηρετικός και καλό παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους Tonerider εδώ:

http://www.fuzzville.gr/

                                                                                                                 

Πάρε τους Tonerider χωρίς δευτερη σκέψη,

 

πάρε τηλέφωνο στο μαγαζί και ρώτα το Φώτη ότι θές

 

πολύ εξυπηρετικός και καλό παιδί.

        Ευχαριστώ πολύ παιδιά,σ'αυτούς θα πάμε τελικά ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου