Προς το περιεχόμενο

epi valve jnr 5w modded - andy dokken


Προτεινόμενες αναρτήσεις

eixa pei palia na balo klip ton epi valve jnr apo andy dokken prin xronia poy eixa parei ....

e ligo ka8isterimena :)

apo 1:10 k meta

 

Guitar improvitation solos (1: zoom , jamman - 2 : ts9 , ds1 , epi valve jnr head 5w [all modded])

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίχτε κ καμμια συμβουλη να βελτιωσω το παιξιμο μου ... εκτος απο το μαθω τις κλιμακες καλυτερα :) ....  Xobistas. Μήπως δε με καλύπτει το distortion ,θελει πιο μεταλ dist το 2ο κλιπ (που ειναι κ ο κυριως ηχος μου) ή να μη το ψαχνω δεν θα δω διαφορα στα λιγα watt  (το  teliko output καπου στη μεση το ειχα παντως ) ?

 

ps: βασικα μονο τη λα- εχω μαθει τις θεσεις της ... μπορει να κανω κ κανα λαθος καμμια φορα αλλα τη λα την ξερω ιτσ οκ.

 

ps2: ξεχασα! το μικροφωνο το ειχα παρει 15000δρχ για συνδεση σε videocamera. τη μαρκα του δε τη βρισκω στο internet (basika mono model exei) δυναμικο ειναι μη περιμενετε κ τπτ το φανταστικο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου