Προς το περιεχόμενο

Αντίο φίλε E.G.


nasokosm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις τωρα εμαθα για τον Ηλια και δεν το χωραει το μυαλο μου.

ενας ανθρωπος που γνωρισα πριν 1 μιση χρονο και μπηκε στην καρδια μου αμεσως.

ενας χαμογελαστος,αξιαγαπητος παθιασμενος με οτι καταπιανοταν που δεν ελεγε οχι σε οτι

και αν του ζητουσες.

μου ανοιξε το σπιτι του και με πολυ χαρα σαν παιδι μου εδειχνε οσα ξερει απο κατασκευες.

πανω απο ολα ομως μου εμαθε πως ειναι να εισαι ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

ηδη μου λειπεις φιλε ......και μονο που δεν θα τα ξαναπουμε ειναι για μενα απιστευτο.

 

Δεν πρεπει να χανουμε τετοιους ανθρωπους.

 

Λιακο μου θα σε θυμαμαι παντα πολυ ομορφα και με αγαπη.

 

καλο σου ταξιδι αδελφε

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Συμπαθέστατο μέλος...Δεν τον γνώριζα προσωπικά,αλλά δεν έχω κανέναν λόγο να μην πιστέψω άλλα αξιοσέβαστα μέλη που έκαναν λόγο για ένα πολύ καλό παιδί.

 

Προσωπικά μου αρκεί ότι αγαπούσε τα ζώα...Κάποιος που αγαπά και φροντίζει (και) τα ζώα είναι -κατά κανόνα- ευγενική ψυχή...

 

Καλό του "ταξίδι" και (πολύ) κουράγιο στους δικούς του...  :(

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το ειδα και εγω.Τι να πω εχω παρακολουθησει ολα τα προτζεκτ που ανεβασε εδω στο νοιζ με θαυμασμο.Ειναι αδικο να φευγουν τοσο ταλαντουχοι ανθρωποι , τοσο νεοι...Θερμα συλληπητηρια στην οικογενεια του και ο Θεος να αναπαυσει την ψυχη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου