Προς το περιεχόμενο

Tight Neck pockets (προνόμιο των boutique οργάνων?)


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς όλους τους boutique-άδες και μη:

 

Για ρίξτε μια ματιά στην πανάκριβη (150¤), καλοκουρδισμένη, και σφιχτοκώλικη (από το σφιχτό neck pocket της :lol:) Squier 51 μου:

 

tight_pocket_01.jpg

 

tight_pocket_02.jpg

 

Παρατηρήστε μια ...λεπτομέρεια στις 2 photos...

 

Το μπράτσο ΔΕΝ είναι βιδωμένο και όμως είναι ΣΦΙΝΟΜΕΝΟ μέσα στο σώμα της 51 (τρέμε Suhr!!!) ....

 

Τα σχόλιά σας παρακαλώ...;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶στα αυτά... η Suhr που είχες παραγγείλει και σου ήρθε τη Δευτέρα το απόγευμα είναι αυτή, όχι η Squier... :P

 

Πάλι μπέρδεψες τα λογότυπα, σωστά... τι Suhr τι Squier, 2 γράμματα διαφορά έχουν... :P :P

 

Έχω και εγώ ανάλογη φωτό, αλλά δε φαίνεται καλά, θα τραβήξω μία το βράδυ και θα ανεβάσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ορίστε ένα ακόμα... μπουτίκ όργανο με Κουρδισμένα Ξύλα. :P :lol: :lol:

 

PICT0090.jpg

 

 

PICT0079.jpg

 

Στη μία φωτό δε φαίνεται καλά, αλλά όντως δεν στηρίζεται πουθενά, ορκίζομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια αποδειξη οτι δεν χρειαζεται να δινεις ενα καρο λεφτα για να παρεις κιθαρα αν εισαι καλος παιχτης! :wink:

ολα στα δαχτυλα ειναι και το καταλαβαινω συνεχεια οταν ακουω robben ford,gilmour κτλ... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια αποδειξη οτι δεν χρειαζεται να δινεις ενα καρο λεφτα για να παρεις κιθαρα αν εισαι καλος παιχτης! :wink:

ολα στα δαχτυλα ειναι και το καταλαβαινω συνεχεια οταν ακουω robben ford' date='gilmour κτλ... :wink:[/quote']

 

Τάκη το λες ΕΣΥ αυτό !!! ??? :o

Δε σε αναγνωρίζω!!! 8O

Οι διακοπές στην Κέρκυρα σου έκαναν καλό μου φαίνεται :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Squier είναι θέμα τύχης' date=' στις Boutique ΔΕΝ είναι θέμα τύχης και αυτή η διαφορά πληρώνεται [img']http://deephousepage.com/smilies/grinno.gif[/img]grinno.gif

 

¶ρα στάθηκα τυχερός που γλίτωσα κανά διχίλιαρο...567.gif

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια αποδειξη οτι δεν χρειαζεται να δινεις ενα καρο λεφτα για να παρεις κιθαρα αν εισαι καλος παιχτης! :wink:

ολα στα δαχτυλα ειναι και το καταλαβαινω συνεχεια οταν ακουω robben ford' date='gilmour κτλ... :wink:[/quote']

 

Τάκη μου... αφού δε το αντέχεις το ρημάδι... γιατί το πίνεις βρε;;; :P :P :P

 

Πόσο σκέφτεσαι να τη δώσεις τη Suhr αλήθεια...??? :lol: :lol:

 

 

Στη Squier είναι θέμα τύχης' date=' στις Boutique ΔΕΝ είναι θέμα τύχης και αυτή η διαφορά πληρώνεται [img']http://deephousepage.com/smilies/grinno.gif[/img]grinno.gif

 

¶ρα στάθηκα τυχερός που γλίτωσα κανά διχίλιαρο...567.gif

 

 

Ditto!! :P :P :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια αποδειξη οτι δεν χρειαζεται να δινεις ενα καρο λεφτα για να παρεις κιθαρα αν εισαι καλος παιχτης! :wink:

ολα στα δαχτυλα ειναι και το καταλαβαινω συνεχεια οταν ακουω robben ford' date='gilmour κτλ... :wink:[/quote']

 

Τάκη το λες ΕΣΥ αυτό !!! ??? :o

Δε σε αναγνωρίζω!!! 8O

Οι διακοπές στην Κέρκυρα σου έκαναν καλό μου φαίνεται :D

 

καλο,κακο θα φανει στην πορεια...! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια αποδειξη οτι δεν χρειαζεται να δινεις ενα καρο λεφτα για να παρεις κιθαρα αν εισαι καλος παιχτης! :wink:

ολα στα δαχτυλα ειναι και το καταλαβαινω συνεχεια οταν ακουω robben ford' date='gilmour κτλ... :wink:[/quote']

 

Τάκη μου... αφού δε το αντέχεις το ρημάδι... γιατί το πίνεις βρε;;; :P :P :P

 

Πόσο σκέφτεσαι να τη δώσεις τη Suhr αλήθεια...??? :lol: :lol:

 

το πινω γιατι με χαλαρωνει.. :lol:

η suhr δεν φευγει...μπλεξε με μια suhr για κανα χρονο και θα καταλαβεις οτι δεν γινεται να την δωσεις μετα... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου