Προς το περιεχόμενο

mblues7 - Μάρκος Γαλαντής


bluesscholar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Μια ερωτηση να κανω - ελπίζω να τη θέτω στη σωστή κατηγορία.

Προσπαθώ να επικοινωνήσω με το κατάστημα mblues7 στην Καλλιδρομίου. Το σταθερό τηλέφωνο που βρίσκω στο Internet ειναι νεκρό, το κινητό που διαφημίζεται ως άλλος αριθμός επικοινωνίας δεν αντιστοιχει σε χρήστη και στον ΟΤΕ που καλεσα μου δωθηκε εκτός από τον νεκρό τηλεφωνικό αριθμό του καταστήματος ένα κινητό το οποίο είναι απενεργοποιημένο. Μήπως τυγχανει να γνωρίζει κανείς τι συμβαινει με το καταστημα?

 

"The music that you listen to, becomes the soundtrack of your life"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως τυγχανει να γνωρίζει κανείς τι συμβαινει με το καταστημα?

Έχω ακούσει ότι έκλεισε.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ! Μόλις με γλιτωσες απο παρα πολύ δρομο! Μάλλον κατι τετοιο θα συνέβη για να μην υπαρχει επικοινωνία...

"The music that you listen to, becomes the soundtrack of your life"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί τη ευκαιρία να ρωτήσω κάτι:Ο Μάρκος είναι ο ίδιος που δούλευε στον Ζόζεφ (το 90κάτι) στο κατάστημα στη Χαρ. Τρικούπη;

 

Δεν έχω ιδέα από τα καταστήματα κάτω στην Αθήνα,στο μόνο που είχε τύχει να πάω (πρόσφατα το 90κάτι όπως είπα... ;D) ήταν το συγκεκριμένο και θυμάμαι έναν Μάρκο που δούλευε εκεί τότε...

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί τη ευκαιρία να ρωτήσω κάτι:Ο Μάρκος είναι ο ίδιος που δούλευε στον Ζόζεφ (το 90κάτι) στο κατάστημα στη Χαρ. Τρικούπη;

 

Δεν έχω ιδέα από τα καταστήματα κάτω στην Αθήνα,στο μόνο που είχε τύχει να πάω (πρόσφατα το 90κάτι όπως είπα... ;D) ήταν το συγκεκριμένο και θυμάμαι έναν Μάρκο που δούλευε εκεί τότε...

 

 

Ναι, αυτος ειναι.

"The music that you listen to, becomes the soundtrack of your life"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, όσο πάει και λιγοστεύουν τα μαγαζιά που μπορεί να γίνει service σε κιθάρες / μπάσα...  Ζήτημα να έχουν μείνει 5-6 στην Αθήνα... O tempora, o mores (ω μνημόνια)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου