Προς το περιεχόμενο

Τι να κανω με την κιθαρα μου??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ'οτι θυμαμαι οχι.Τα λεφτα τα ειχα καταθεσει στην τραπεζα και μετα μου την στειλανε.Ειχε παει η μανα μου και την πηρε απο το ταχυδρομιο,πρεπει να την ρωτησω για τιμολογια κτλ. αλλα δεν νομιζω.Οταν ανοιξα την κουτα ηταν μονο η κιθαρα μεσα,και τιποτα αλλο.Αλλα το χειροτερο απο ολα ειναι πως με εχουν γραμμενο και δεν θελουν να με βοηθησουν.

 

Στο ταχυδρομίο λογικά θα υπόγραψε κάποιο διπλότυπο χαρτί παραλαβής κτλ,μήπως εκεί λέει τα στοιχεία του μαγαζιού το ποσό του δέματος και διάφορα τέτοια?

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και μία ερώτηση ακόμα? ήταν η τιμή χαμηλή και την πήρες από μαγαζί στη θεσσαλονίκη? Πως και καταστάλλαξες εκεί, ενώ στην Κρήτη έχει μαγαζάκια με όργανα απ' όσο ξέρω. Την πήρες (ως) καινούργια έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης να ξέρεις οτι ένας πάρα πολύ καλός μάστορας είναι στο Ηράκλειο..(παίζει να είναι και ο καλύτερος στη Κρήτη).εγώ όσο ήμουν στο Ρέθυμνο εκεί πήγαινα όλες μου τις κιθάρες...

 

αν πεταχτείς προς τα 'κει πες μου να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xμμ, με φαίνεται πολύ ακραίο να φεύγουν τα knobs απο καινούρια κιθάρα  ??? ???, δηλαδή ακόμα και απο μεταχειρισμένη θα΄ταν δύσκολο να φεύγουν, και απο το γεγόνος ότι είναι και τόσο unplayble, σκεφτηκα κάτι λίγο ακραιό, αλλά μπας και είναι καμμιά κινέζικη ρέπλικα? Trust rod έχει? Πόσο την πήρες? Το μαγαζί ποιό είναι?

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ηλικία έχεις; Αν είσαι μικρός μήπως θα έπρεπε να αναλάβει κάποιος ενήλικας;

Επίσης, ποιο μαγαζί είναι αυτό; Ρωτάω για να σου πούμε (αν ξέρουμε) τι φήμη έχει;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου