Προς το περιεχόμενο

Soldano Avenger 50 vs Mesa Boogie Dual rectifier


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κανονική μουσική (ξέρεις ματζόρε, μινόρε κλπ) δεν κάνουν αυτοί οι ενισχυτές φίλε και παίζεις πάντα πέμπτες και λαικό μονόχορδο?

 

(Με εκτίμηση για τον κόπο σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για κανονική μουσική (ξέρεις ματζόρε, μινόρε κλπ) δεν κάνουν αυτοί οι ενισχυτές φίλε και παίζεις πάντα πέμπτες και λαικό μονόχορδο?

 

(Με εκτίμηση για τον κόπο σου)

 

define κανονικη μουσικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

define κανονικη μουσικη...

 

Κανονική μουσική ρε συ , το ξεκαθάρισε ο άνθρωπος . Κοντολαζο , κλωναριδη , Τζον τικι , τερλεγκα , κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονική μουσική ρε συ , το ξεκαθάρισε ο άνθρωπος . Κοντολαζο , κλωναριδη , Τζον τικι , τερλεγκα , κτλ...

Lol, τι είναι το Τζον τικι? Έχω μείνει πίσω στα μουσικά μου φαίνεται  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol, τι είναι το Τζον τικι? Έχω μείνει πίσω στα μουσικά μου φαίνεται  :P

 

Εεεεεε τώρα τι να σου πω ; Είσαι άσχετος από ΚΑΝΟΝΙΚΗ μουσική ...

 

http://frikipaideia.wikia.com/wiki/Τζον_Τίκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή είστε όλοι φλώροι  ;D αυτόν τον δίσκο τον έχω.

TIKIS_A.jpg

 

;D ;D ;D ;D

 

Αχχ, τι ωραίες εποχές, τότε που η τρίχα στο στήθος ήταν περηφάνια. Τότε που υπήρχε κανονική μουσική, με εκτίμηση για τον κόπο σου φυσικά Άρη.

 

Κανονική μουσική ρε συ , το ξεκαθάρισε ο άνθρωπος . Κοντολαζο , κλωναριδη , Τζον τικι , τερλεγκα , κτλ...

 

;D ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόψην, φλώροι, ο Τζών παίζει με custom Gargathoula Incorporated ενισχυτές, με vintage λάμπες ευλογημένες από τον Δημητροκάλη, στο κανάλι Necrodeath Annihilation και στα 666 watt (προφανώς) με πεταλάκι μπροστά το διάσημο Extreme Global Devastation After Apocalyptic Disease Outbreak and Zombie Domination, για σφιχτήρι. Αυτό είναι κανονική μουσική.

Φλώροι...

 

:o :o :o :o :o

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόψην, φλώροι, ο Τζών παίζει με custom Gargathoula Incorporated ενισχυτές, με vintage λάμπες ευλογημένες από τον Δημητροκάλη, στο κανάλι Necrodeath Annihilation και στα 666 watt (προφανώς) με πεταλάκι μπροστά το διάσημο Extreme Global Devastation After Apocalyptic Disease Outbreak and Zombie Domination, για σφιχτήρι. Αυτό είναι κανονική μουσική.

Φλώροι...

 

:o :o :o :o :o

 

Η κανονική μουσική προϋποθέτει ματζορε ... Άμα δεν παίζει μαρζορε χεστα... Καημενε σατριανι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου