Προς το περιεχόμενο

Am i dreaming?


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε φίλε να με πάρεις. Σε παρακαλώ δηλαδή. Χαρά θα μου κάνεις, δεν το λέω από ευγένεια.

 

Τζιμπούρ φυλλάξου,προσπαθεί να σου υφαρπάξει νύχτα την υπογραφή για να σου κλείσει συμβόλαιο με το Φωστήρα  ;D ;D ;D

 

Ρε τι έχετε πάθει χθες και σήμερα ? Όλο το αφάν γκατέ του Νόιζ ποστάρει ασύστολα κομματάρες παιγμένες θεικά .

Θα τις κάνω καυσόκΣυλα τις κιθάρες μου να ζεσταθώ κιόλας .Πάπστε επιτέλους να δημοσιεύεται τέτοια πράγματα ,δεν καταλαβαίνεται ότι υπάρχουν και φουκαράδες σαν εμένα  και σας ακούν?  ;D ;D ;D

 

Άμα πια ,θα διαγράψω το λογαριασμό μου και θα ανοίξω άλλον στο ergoxeiropleximo.gr ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστω ΟντιοΚωστα,εσε και την αισθησιακη σου πενα! ;D

Ψηλε,thank you!Ανεφερες πολλα και αγαπημενα ονοματα και αν θυμιζει το κομματι  εστω και λιγο κατι απ αυτα ειναι σημαντικο.

Πλακα με καμεις βρε Τερρυ?

Αφου ξερεις οτι τα κιλα μου κανουν οχι για δυο, αλλα και για τρεις ακομη!

Αρχικα ηθελα να γραψω "enjoy",αλλα σκεφτηκα οτι αν το δει ο Νεστορας θα με σκισει.

Δεν ειναι να παιζεις μ αυτα.

Οσο για το«τραβάτε με κι ας κλαίω» ουτε καν!Αφου ειδες οτι οχι μονο βγηκαμε στο τσιρκο αλλα παιξαμε μεχρι και μπλουζ.Δηλαδη τι αλλο θελεις ως αποδειξη? ;D

Ετσι η αλλιως παντως σε ευχαριστω παρα πολυ!

Εγώ το έχω ξαναπεί Τέρρυ μου.

Είναι διχασμένη προσωπικότητα.

Οξω ρε!

Ναι ρε φίλε να με πάρεις. Σε παρακαλώ δηλαδή. Χαρά θα μου κάνεις, δεν το λέω από ευγένεια.

Σ'ευχαριστω πολυ Σπυρο.Αν ειναι να φτιαξουμε και τιποτα παρεα ακομα καλυτερα!

@Sam Μη φοβου!Δεν εχομε αναγκη συμβολαιων.Υπαρχει χρημα,μας βοηθουν και οι εταιριαι στοιχηματων του εξωτερικου!

СПАСИБО ;D Samy για τα ωραια σου λογια,ολα τα υπολοιπα ισχυουν για τα αλλα δυο παλλικαρια!

Thank you!

Να σαι καλα Noe13!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να προτείνω; Στο επόμενο ή ακόμη κι αν θες να ξαναγράψεις τα παλιότερα, πάρε το φούζιο (φούζιε ακούς;) και ελάτε εδώ να γράψεις τις κιθάρες βρε. Θα απογειωθούν τα κομμάτια.

Πω πω με πρόλαβε ο Σπύρος, αυτό ήθελα να πω και γώ και δεν ..πρόλαβα  μόνο που εκτός απο κιθάρες  θάχουμε και τύμπανα και κανενα μπασάκι και σε κανα διάλειμα φτιάχνουμε και κανα όργανο σιγά σιγα  ;D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός απο κιθάρες  θάχουμε και τύμπανα και κανενα μπασάκι και σε κανα διάλειμα φτιάχνουμε και κανα όργανο σιγά σιγα  ;D

Αν έχουμε και μπύρες Νάσο μου, τι άλλο να ζητήσω πια απ' την ζωή μου? :D

 

Οξω ρε!

Τώρα ποιός από τους δύο σας το έγραψε αυτό? ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω παρα πολυ otto##!

 

@Νασο,Φουσιο Και μπυρες και μπασσα και οτι θελετε.

Αρκει του λογου μου να παιζω μονο τις μπυρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μπυρες και μπασσα και οτι θελετε.

Αρκει του λογου μου να παιζω μονο τις μπυρες.

Είπαμε φίλος, είσαι διχασμένη προσωπικότητα.

Αυτό βέβαια έχει και τα καλά του. Ο ένας θα πίνει, ο άλλος θα παίζει, και μάλιστα εναλλάξ! ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου