Προς το περιεχόμενο

triton extreme πλαινα πλαστικα


pigasos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

την καλησπερα μου σε ολους....ψαχνω τα πλαινα πλαστικα του extreme κ η bon studio ειπε......''τελος''...... ως εδω ηταν!!!! γνωριζει καποιος αν υπαρχει περιπτωση να τα βρω στοκ σε καποιο μαγαζι στην ελλαδα η πρεπει να ν αρχισω να ψαχνω εξωτερικο??? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φαναρτζοδουλειά. lol.

Αμα δεν βρήκες στο σερβις του bon studio στο βοτανικό, (εκεί απευθύνθηκες? ή σε μαγαζί? Παρε κι εκει τηλέφωνο μπας και έχουν τιποτα), ή έξω που και εκει χλωμό το βλέπω, ή αμα βρεις κανα διαλυμμένο απο άλλο λόγο και να το παρεις για ανταλλακτικά.

Δεν βλέπω άλλο τρόπο. Εμπλεξες.......

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως φιλε μου οπως ειπες.....εμπλεξα!!!! βεβαια δεν ειναι κ χοντρο το προβλημα....ραγισμενα ειναι κ επειδη φοβαμαι πως θα σπασουν καποια στιγμη ειπα να τα παρω οσο ειναι καιρος!!! ''δυστυχως'' πηρα τηλεφωνο στο service της bon studio και εφαγα τη ''σφαλιαρα''.....τι να πω? θα δειξει!!! ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Χλωμό. Το πιό πιθανό είναι να τα βρεις σε μεταχειρισμένα, εάν τα βρεις κι αν σε συμφέρει. Διαφορετικά DIY.

Μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφία να δούμε πως είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τα βγαλεις και να τα πας για πλαστικοποίηση και βαφη ισως αμα μπεις στον κοπο οπως κανουμε με τα πλαστικα των μοτοσυκλετων, αμα το αναλαβει κανενας. θα ρωτησω ενα φιλο μου που κανει πλαστικοποιησεις και επισκευες τετοιας φυσεως και θα σου απαντησω για κοστος αμα γινεται

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το DIY δε το καταλαβα κ αν θες εξηγησε μου την σημασια του ???......φωτογραφιες νομιζω δεν υπαρχει λογος ν ανεβασω γιατι δε τα πουλαω....που πιστευω στην πωληση χρειαζονται και ειδικα στα μεταχειρισμενα. οπως ειπα πιο πανω ειναι ραγισμενα κ σιγουρα καποια στιγμη θα σπασουν κ πολυ πιθανο  να φυγει κ καποιο κομματι γιατι το οργανο δουλευει επαγγελματικα (εννοοντας οτι δεν ειναι καπου στανταρ....σε καποιο studio η καπου μονιμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

αυτο το DIY δε το καταλαβα κ αν θες εξηγησε μου την σημασια του ???

Do It Yourself. Κάτι σαν αυτό που σου είπε πιό πάνω ο 'cos_dr'

 

φωτογραφιες νομιζω δεν υπαρχει λογος ν ανεβασω γιατι δε τα πουλαω

Μάλλον δεν κατάλαβες. Φωτογραφίες των πλαϊνών και όχι όλου του οργάνου, για να δούμε το μέγεθος της ζημιάς - του ραγίσματος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που ειπε ο cos_dr δε το χα σκεφτει κ οντως ειναι πολυ καλη ιδεα...πλαστικοποιηση!!! στο βαψιμο κολαω....μηπως εχει διαφορα το χρωμα με το υπολοιπο οργανο....παντως κ αυτο μ ''εφτιαξε'' αρκετα!!! αλλα και αυτο το DIY φοβερο χαχαχα παλικαρια σας ευχαριστω......θα κοιταξω αυτη τη λυση με την οποια διαδικασια και χωρις να σημαινει οτι αν βρω τα πλαστικα δε θα τα παρω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μπορείς να κάνεις και DIY σε κάτι πιό προσωπικό αλλά και προχωρημένο όπως για παράδειγμα τα πλαϊνά του Korg Σ, από ξύλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου