Προς το περιεχόμενο

Για δείτε την κοπελίτσα


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κοριτσι ηταν η αφορμη για να γραψω τη γνωμη μου.Ρε παιδι μου δεν μπαινουν μεσα στο κομματι,να παθιαστουν,να γελασουν να γουσταρουν τελος παντων!!!!

Μαλλον ομως ειναι περισσοτερο θεμα ιδιοσυγκρασιας και οχι εξαναγκασμου!Εδω βλεπεις να παιζουν SRV,Rory Gallagher,rolling stones,τα κομματια ακουγονται τελεια,ισως καλυτερα απο τα γνησια,αλλα το προσωπο τους ειναι μαρμαρινο!Τεσπα χαλαω κ το θεμα...

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μήπως οι Ασιάτες βγάζουν ταλέντα γιατί είναι πιο πολλοί; ;D ;D ;D

 

Ειχα δει ενα ρεπορταζ, για μια ασιατισα που ηταν 50 χρονων και εμοιαζε (οντως) για 18-20...

 

Οποτε δεν αποκλειεται να κλεβουν με αυτο τον τρόπο και η συγκεκριμενη να εχει στην πλατη της 70 χρονια εξασκηση ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ειναι κυριως θεμα time και αισθησης χρονου. απεχουν πολυ απο τη δικη μας (και την δυτικη) αντιληψη περι time και feel. αλλα με την πειθαρχια και την εργατικοτητα που εχουν μολις το ξεπερασουν αυτο (που ολοι οι καλοι παιχτες το καταφερνουν καποια στιγμη) μετα σκοτωνουν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλά που μου θύμισες ένα από τα αριστουργήματα των Queen.Το solo δε  του May,αν και πανεύκολο και απλό (ανατριχιάζω κάθε φορά που το ακούω...) μου θυμίζει γιατί λατρεύω τo μουσικό όργανο που λέγεται ηλ. κιθάρα...  8)

 

Όσο για τους Ασιάτες,I quote:

 

"Remember, no matter how good you think you are at something, that there's always an asian that can do it better..."

 

;D

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη ρε παιδιά που γίνομαι κουραστικός γι' ακόμη μια φορά αλλά τι παίζει το άτομο!!!

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Βάλτε το δυνατά στα ηχεία σας να ακουσετε λεπτομέρειες στη μπασογραμμη!

 

Οκ σταματάω.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an 8 years old

 

"FINISH HIM!"

 

...

 

"(AUDIO) FATALITY"...

 

;D  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου