Προς το περιεχόμενο

searching-only acoustic


airheads

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα κομματάκι που έβγαλα εχθές..ακόμα δεν έχω βρει τέλος..ο ήχος μου φαίνεται δεν είναι καλός και έχει και μερικά λαθάκια αλλα πείτε μου τουλάχιστον αν σας αρέσει σαν ιδέα..δεν κατάφερα να το ανεβάσω μέσο noiz επειδή το laptop μου είναι κάπως καθυστερημένο και έτσι το ανέβασα μέσο you tube :)

searching

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο! Θυμιζει μουσικη soundtrack. Δεν ξερω τι εχεις στο μυαλο σου για τελειωμα, παντως εμενα μου ακουστηκε ολοκληρωμενο κι ετσι οπως ειναι!

Με μια πιο καλη ηχογραφηση θα φανουν καλυτερα και οι ιδεες που εχεις, τα χτυπηματα της κιθαρας που εβαλες ακουγονται πολυ ωραια. Παντως μου φαινεται οτι ή παιζεις επιτηδες τα μπασα πιο χαλαρα ή η κιθαρα χανει λιγο στα μπασα.

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα κομματάκι που έβγαλα εχθές..ακόμα δεν έχω βρει τέλος..ο ήχος μου φαίνεται δεν είναι καλός και έχει και μερικά λαθάκια αλλα πείτε μου τουλάχιστον αν σας αρέσει σαν ιδέα..

καλό είναι  ;) το τέλος το έχεις βρει ...παίξε άμα θες ένα ακόρντο σιγά με αρτιφισιάλ χαρμονίκς νότα νότα λέω εγώ τώρα  :-[.... επίσης σε τέτοιου είδους τραγούδια συνηθίζεται μια σταλιά delay και λίγο έως πολύ reverb  στο τελικό αποτέλεσμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια..θα το δουλέψω λίγο ακόμα και μετά θα βάλω τον ενισχυτή μου και θα το ξανά ηχογραφήσω... :) :)

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο είναι κάτι το ξεχωριστό 8)

 

Αυτό! Μου φάνηκε και μένα ιδιαίτερο και μ' αρεσε πολύ! Μην το αφήσεις να πάει χαμένο, ηχογράφησε το σωστά!!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου