Προς το περιεχόμενο

Συνδεση Roland td11k με Laptop


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια γεια σας...εχω την rolad td 11k ...ολα καλα απλα θελω να ρωτήσω πως συνδέω τον υπολογιστη και απο που ετσι ωστε να παιζω κ να ακους μουσικη..??? επησεις βαζω το usb με mp3 κομματια στην drums αλλα δεν τα παιζει...ξερει καποιος τι πρεπει να κανω..???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρφί στην έξοδο ήχου του υπολογιστή - καρφί στη είσοδο του εγκεφάλου και θα παίζεις πάνω στο mp3

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει AUX IN. Το ΜΙΧ ΙΝ ειναι αυτο που θελει.

 

"MIX IN jack

By connecting your audio player or other audio source via a stereo mini-plug, you can enjoy playing the drum along with your favorite songs. The volume will be determined by connected device."

 

Manual δεν εχεις?

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το manual ειναι στα γερμανικα !!!! >:( στο mix in που το βαζω ολα καλα...ελπιζω αυτο να ειναι σωστο !!! μου φαινεται χαμηλος ο ηχος της drums αλλα δεν νομιζω να ειναι κατι απο της ρυθμηση !!! ευχαριστω παντως...τωρα την πηρα κ απλα μαθαινω !!! ενα προβλημα...εφοσον βαζω το usb με mp3 μεσα μου λεει unsupported !!! γιατι..????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αργησες Mr Χναρακης, αργησες... 8)

Έχεις δίκιο, το ξέρω. Δεν μπορώ να είμαι παντού... να ασχοληθώ και με αυτό  ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου