Προς το περιεχόμενο

WAVES OF SHRED Entry - Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε φορά που το ακούω γίνεται καλύτερο...Πραγματικά εξαιρετικό,μπράβο ρε φίλε. :)

 

Υ.Γ.Αυτός ο Liquifire είναι όλα τα λεφτά...Ή μήπως είναι ο Air Norton;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστω παρα πολυ! Ειναι ο Liquifire! Και ναι ειμαι κι εγω ερωτευμενος με αυτο το συνδυασμο Liqui + D-sonic!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παρα πολυ! Ειναι ο Liquifire! Και ναι ειμαι κι εγω ερωτευμενος με αυτο το συνδυασμο Liqui + D-sonic!

D-Sonic; ??? Νόμιζα πως στις signature του Petrucci οι combo είναι Crunch Lab/Liquifire και D-Sonic/Air Norton...Ευχάριστη έκπληξη πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

D-Sonic; ??? Νόμιζα πως στις signature του Petrucci οι combo είναι Crunch Lab/Liquifire και D-Sonic/Air Norton...Ευχάριστη έκπληξη πάντως.

 

Πλεον ναι. Και για να ειμαι απολυτα ακριβης η δικια μου επειδη ειναι το λιγο πιο παλιο μοντελο του Petrucci (2006) εχει D-Sonic που τον λατρευω απλα, και στο neck εχει εναν custom designed του Petrucci ο οποιος θυμιζει παρα παρα πολυ Liquifire. Mε αυτα τα spec κυκλοφορουσε η κιθαρα τοτε.  ;)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιες ιδεες,σε νοοτροπια μου θυμισε λιγο το κανονικο,σε νοοτροπια οχι σε μουσικη αλλα προφανως επειδη εχετε τις ιδιες επιρροες  ;D

εγω θα χαλασω την παρεα και θα πω οτι του marios δεν μου αρεσε.Τραγικη μιξη δεν ακουγεται καθολου το track,ο ηχος του δεν με τρελανε (γουστα ειναι αυτα) και μουσικα δεν προσφερε κατι στο συνολο.

Σαν παικτης ομως το παιδι πεταει απο οτι φαινεται.

Κιθαριστικα ηταν τρομερα

Μουσικα μετριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα χαλασω την παρεα και θα πω οτι του marios δεν μου αρεσε.Τραγικη μιξη δεν ακουγεται καθολου το track,ο ηχος του δεν με τρελανε (γουστα ειναι αυτα) και μουσικα δεν προσφερε κατι στο συνολο.

Σαν παικτης ομως το παιδι πεταει απο οτι φαινεται.

Κιθαριστικα ηταν τρομερα

Μουσικα μετριο

Συμφωνώ.Του Στέλλιου σε προκαλεί να το ακούσεις ξανά και ξανά,πολύ όμορφες μελωδικές γραμμές και ήχος.

Απλά,ο Marios φαίνεται οτι τεχνικά είναι "αλλού"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ.Του Στέλλιου σε προκαλεί να το ακούσεις ξανά και ξανά,πολύ όμορφες μελωδικές γραμμές και ήχος.

Απλά,ο Marios φαίνεται οτι τεχνικά είναι "αλλού"...

 

Ευχαριστω πολυ για τα λογια σας! Χαιρομαι που σας αρεσει. Οσο για τον George, ειναι πολυ "δυνατος" παικτης. Απλα το κομματι που εγραψε ο φιλος Γιαννης ειναι μελωδικο και ας πουμε πιο ροκ, ο Marios κινειται κυριως σε fusion καταστασεις ισως αυτο να τον περιορισε λιγο. Οπως κ να χει, ηταν απολαυση το backing και ομορφα chord progression απο τον Γιαννη. Δλδ για "μικρο" backing track, σου εδινε την επιλογη να το εκμεταλευτεις καλα και να χτισεις ενα καλο σολο. Για να δουμε..  ;)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ξερει. Παω δεν παω καλα.. το διασκεδασα πολυ! Ηταν φοβερο το backing. Ακομα καθομαι κ παιζω με τις ωρες εδω χεχε :)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια  δημιουργια ! ωραια δουλεια ! δεν μας λες , ετσι για την ιστορια σε τι κλιμακες παιζεις περιπου? να ξερουμε και εμεις οι ασχετοι! :D

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου