Προς το περιεχόμενο

WAVES OF SHRED Entry - Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραθετω το νεο μου βιντεο για τον διαγωνισμο του φιλου Γιαννη Παπαδοπουλου! Απο τη στιγμη που ειδα το βιντεο του απιστευτου George Marios ξερω οτι τα πραματα ειναι δυσκολα. Αλλα οπως κ να χει, οριστε το δικο μου!

 

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ίσως το καλύτερο που έχεις ανεβάσει.Πραγματικά γεμάτο,μπράβο σου.

Επίσης συμφωνώ,αυτό το George δεν παλεύεται...Και άκουσα πολύ Vito Bratta στο παίξιμο του.

Ο δικός σου ήχος μου άρεσε καλύτερα πάντως. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικό backing track...το αξιοποίησες πολύ σωστά αυτό το συναίσθημα στην μελωδία δεν υπήρχε μέχρι χτες αλλά εσύ το δημιούργησες...όσο για το entry του george marios καλό είναι αλλά μόλις δει το δικό σου θα λέει ότι και γι'αυτόν είναι δύσκολα τα πράγματα...ξέρουμε από που είναι ο george marios ? έχω προβληματιστεί :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω Mike! O George ειναι Ελληνας! Ειναι απο την Καβαλα. Μενει Αγγλια ομως καποια χρονια. Ειναι εξαιρετικος κιθαριστας! Και "ανηκει" στην σχολη fusion-αδων τυπου Tom Quayle, Rick Graham κλπ. Γνωριζεται προσωπικα με αυτους. Ενας παλιος δασκαλος μου ειναι φιλος με τον George και γι αυτο τα γνωριζω αυτα.  :)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω Mike! O George ειναι Ελληνας! Ειναι απο την Καβαλα. Μενει Αγγλια ομως καποια χρονια. Ειναι εξαιρετικος κιθαριστας! Και "ανηκει" στην σχολη fusion-αδων τυπου Tom Quayle, Rick Graham κλπ. Γνωριζεται προσωπικα με αυτους. Ενας παλιος δασκαλος μου ειναι φιλος με τον George και γι αυτο τα γνωριζω αυτα.  :)

Μου έκανε εντύπωση γιατί δεν ξέρεις ποιο είναι το όνομα και πoιό το επίθετο(george marios)καλή επιτυχία ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου