Προς το περιεχόμενο

Jordan rudess-kurzweil solo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω για να μαθω να παιζω ετσι πρεπει να γινω μαθουσαλας. 800 ετων και βαλε.... :cry:

 

Είσαι θεός τότε! Εγώ δεν θα παίξω έτσι ποτέ, ακόμα κι αν γίνω 3000 ετών...

 

Πέρα από την πλάκα, ο άνθρωπος είναι ασύλληπτος. Πιθανότατα ο καλύτερος πληκτράς στον κόσμο αυτή τη στιγμή...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω για να μαθω να παιζω ετσι πρεπει να γινω μαθουσαλας. 800 ετων και βαλε.... :cry:

 

Είσαι θεός τότε! Εγώ δεν θα παίξω έτσι ποτέ' date=' ακόμα κι αν γίνω 3000 ετών...

 

Πέρα από την πλάκα, ο άνθρωπος είναι ασύλληπτος. Πιθανότατα ο καλύτερος πληκτράς στον κόσμο αυτή τη στιγμή...[/quote']

 

 

800 ετων εγραψα?.....λαθος 8000 ηθελα να πω... :roll:

 

Συμφωνω και εγω ο τυπος ειναι the best...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να σας τη σπάσω (αλήθεια το λέω), αυτά τα δεξιοτεχνικά πυροτεχνήματα που παίζει ο λεβέντης, έχουν πάψει να θεωρούνται μουσική εδώ και δύο δεκαετίες. Δε λέω, ωραία είναι να μπορεί να παίξει κανείς έτσι, με την έννοια ότι δεν πρόκειται να μείνει ποτέ του άνεργος, αλλά δεν ακούω και πολύ ουσία πίσω από όλα αυτά.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να σας τη σπάσω (αλήθεια το λέω)' date=' αυτά τα δεξιοτεχνικά πυροτεχνήματα που παίζει ο λεβέντης, έχουν πάψει να θεωρούνται μουσική εδώ και δύο δεκαετίες. Δε λέω, ωραία είναι να μπορεί να παίξει κανείς έτσι, με την έννοια ότι δεν πρόκειται να μείνει ποτέ του άνεργος, αλλά δεν ακούω και πολύ ουσία πίσω από όλα αυτά.[/quote']

 

 

χαχα. Δεν μας την σπας κοθολου, ειλικρινα. Να μπορουσα να παιξω και εγω ετσι και να ειμουνα οχι 2 αλλα 30 δεκατιες πισω. Τι λες τωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα. Δεν μας την σπας κοθολου' date=' ειλικρινα. Να μπορουσα να παιξω και εγω ετσι και να ειμουνα οχι 2 αλλα 30 δεκατιες πισω. Τι λες τωρα....[/quote']

 

Δηλαδή, τι θα έπαιζες αν μπορούσες να παίξεις έτσι; Πες μας, να ξέρουμε τουλάχιστον τι χάνουμε...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, αυτο φιλε μου δεν το ξερω. Θα ηξερα να σου πω αν ηξερα να παιζω κιολας ετσι:lol: :lol:

 

Παντως δεν σου κριβω οτι εχω περρισσοτερο πιανιστικη παιδια και οι προσωπικες μου συνθεσεις ειναι αρκετες. Ελπιζω καποια στιγμη να μπορεσω να βγαλω προς τα εξω την δουλεια μου αν οχι επαγγελματικα εστω για το κεφι μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να σας τη σπάσω (αλήθεια το λέω)' date=' αυτά τα δεξιοτεχνικά πυροτεχνήματα που παίζει ο λεβέντης, έχουν πάψει να θεωρούνται μουσική εδώ και δύο δεκαετίες. Δε λέω, ωραία είναι να μπορεί να παίξει κανείς έτσι, με την έννοια ότι δεν πρόκειται να μείνει ποτέ του άνεργος, αλλά δεν ακούω και πολύ ουσία πίσω από όλα αυτά.[/quote']

 

Γιατί να μας τη σπας φίλε eye; Εμένα μου αρέσει ο κύριος Rudess, η μουσική του, το παίξιμό του, ο ήχος του. Το αν θα αρέσει και σε σένα είναι κάτι που αφορά εσένα και μόνο. Απλά δεν πρέπει να εκμηδενίσουμε τις (ούτως ή άλλως) αναμφίβολα εκπληκτικές ικανότητές του και την απίστευτη δεξιοτεχνία του. Από εκεί και πέρα... περί ορέξεως σπανακοτυρόπιτα που μου αρέσει κιόλας! :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν σου κριβω οτι εχω περρισσοτερο πιανιστικη παιδια και οι προσωπικες μου συνθεσεις ειναι αρκετες. Ελπιζω καποια στιγμη να μπορεσω να βγαλω προς τα εξω την δουλεια μου αν οχι επαγγελματικα εστω για το κεφι μου. :)

 

Ναι, ναι... δεν ειρωνευόμουν. Αυτό που εννοούσα είναι αν έχεις κάποιο καλλιτεχνικό όραμα το οποίο για να υλοποιηθεί χρειάζεται πράγματι αυτό το επίπεδο τεχνικής. Εγώ δεν έχω, οπότε αναρρωτήθηκα μήπως έχεις εσύ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου