Προς το περιεχόμενο

Πείτε καμια γνώμη (παικτικά)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είσαι πολύ καλός και σταθερός. Επειδή την μουσική που παίζεις δεν την ακούω (και πολύ περισσότερο δεν την παίζω), είναι ίσως το μόνο είδος που δεν αντέχω να ακούσω, δεν μπορώ να εκφέρω περαιτέρω άποψη. Επίσης πιστεύω οτι σε αδικεί πολύ η ηχογράφηση

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης πιστεύω οτι σε αδικεί πολύ η ηχογράφηση

Συμφωνώ απόλυτα.

Ακόμα κι έτσι όμως, είναι φανερό ότι το είδος και την τεχνική που απαιτεί, τα κατέχεις.

Thumbs up!  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο βεβαια δεν ειναι ηχογραφηση  ??? ???μονο οπτικα καταλαβαινει κανεις οτι εχεις καλη τεχνικη ...γιατι ο ηχος μοιαζει με ορυμαγδο!!! ???

Ποτε δεν μου αρεσε αυτη η ''μουσικη'' και το ανελεητο κοπανημα στα τυμπανα .Αν θες να παιξεις μουσικη ( κανονικη ::) ) εκμεταλλευσου τα καλα σου χερια και ποδια και προχωρα σε αλλα μονοπατια ειναι κριμα να μεινεις στο κοπανημα μονο (εστω και σταθερο !!!)  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο βεβαια δεν ειναι ηχογραφηση  ??? ???μονο οπτικα καταλαβαινει κανεις οτι εχεις καλη τεχνικη ...γιατι ο ηχος μοιαζει με ορυμαγδο!!! ???

Ποτε δεν μου αρεσε αυτη η ''μουσικη'' και το ανελεητο κοπανημα στα τυμπανα .Αν θες να παιξεις μουσικη ( κανονικη ::) ) εκμεταλλευσου τα καλα σου χερια και ποδια και προχωρα σε αλλα μονοπατια ειναι κριμα να μεινεις στο κοπανημα μονο (εστω και σταθερο !!!)  ;D

 

βρισκω την αποψη σου σχετικά με το τι ειναι μουσική και τι όχι κάπως στενομυαλη ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Kαι για να καταλαβεις τι εννοω παρε ενα σολο του Κολλια και θαυμασε τις δυναμικες του μπορει να παιζει με τους nile αλλα επισης μπορει να παιξει και με τους Spock's Beard H KAI TON George  Benson!!!!!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαιωμα σου  ;Dκαι δικο μου ;D (που εχω και 35 περιπου χρονια εμπειρια στο επαγγελμα 8) )

Απηντησα ηδη με το απο πανω video )πριν δω καν την παρεμβαση σου  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και προχωρα σε αλλα μονοπατια ειναι κριμα να μεινεις στο κοπανημα μονο...

 

Περικλή η metal σκηνή στην Ελλάδα είναι μάλλον η πιο δραστήρια τα τελευταία χρόνια. Έχουν κοινό, μεγάλα συγκροτήματα του εξωτερικού επισκέπτονται την χώρα για συναυλίες και πολλές heavy μπάντες δημιουργούνται, ιδιαίτερα απο νέους ανθρώπους. Δεν είμαι φαν αλλά το πράμα σαλεύει και φαίνεται, δεν υπάρχει λόγος να ακολουθήσει κάτι διαφορετικό το παιδί ;).

‘You gotta be willing to die for the motherf@cker.’

 

-Elvin Jones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου