Προς το περιεχόμενο

Είμαι χαρούμενος και θέλω να το μοιραστώ!!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γνωρίζω ότι το θέμα που άνοιξα είναι ψιλό spam αλλά θέλω να μοιραστώ αυτά που νιώθω  ;D

 

Μετά το Πάσχα αγοράζω, επιτέλους, την esp eclipse ii ssb. Δεν μπορώ να κοιμηθώ από την χαρά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Και πάμε σοβαρά τώρα  :P , αλήθεια δεν είναι τρομερό το συναίσθημα για εναν μουσικό όταν κάτι το οποίο ποθεί εδώ και καιρό, να το αποκτά με κόπο και ιδρώτα; Προσωπικά, έκανα κάποιες θυσίες, έκοψα διάφορα πράγματα, ακόμη και το τσιγάρο μείωσα αισθητά ( το πιο δύσκολο κομμάτι των θυσιών μου), προκειμένου να την αγοράσω. Οι μέρες προσμονής είναι πραγματικά γλυκές (πόσο ευαισθητούλης και τρυφερός είμαι  :o )

 

Πως νιώθετε γενικότερα όταν αποκτάται κάτι που κυνηγάτε καιρό;; Πιστεύω ότι πάνω κάτω όλοι έχουμε ζήσει τέτοιες στιγμές!

Και μαμω τα οργανα ,ειναι η μοναδικη κιθαρα που πουλησα και το μετανιωσα!!!(για να παρω μια prs την οποια και αυτη την πουλησα χαχαχαχα)

στο θεμα μας:φοβερο οργανο,φοβερος ηχος,φοβερο μανικι το μονο που δεν μου αρεσε ητανε τα τρια knobs θα προτιμουσα το παλιο μοντελο με τα τεσσερα αλλα πτεσμα..

να υποθεσω black satin αλλα τσεκαρε και το vintage white.Αντε με το καλο να ζησετε!!!

http://www.promusictools.com/esp-eclipse-ii-usa-emg-vw-vintage-white.html

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμη και το τσιγάρο μείωσα αισθητά

 

Αυτο ειναι και το καλυτερο. Να πληρωνεις και απο πανω να σε χαλαει κιολας δε λεει.  ;)

 

Συγχαρητηρια λοιπον, με γειες! Επισης παρε βαθιες αναπνοες για να ηρεμησεις!  :)

Τρολολολολολολολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

τέλεια!!! εγώ μάζευα 1 χρόνο λεφτά για να πάρω την Gibson LP μου και όταν επιτέλους την παρήγγειλα από Thomann, μετά από 3-4 ώρες την βγάζει sold out! και επειδή είχα επιλέξει να πληρώσω μέσω τράπεζας δεν ήξερα αν την είχα ή όχι. όταν είδα βεβαια το status της παραγγελίας μου ότι ετοιμάζεται να αποσταλλεί, είχα πάθει πλάκα!!! θυμάμαι όταν έφτασε το πακέτο σπίτι, ήμουν στη δουλειά και έπρεπε να καθίσω 3 ωρες ακόμα. Ατελείωτες!!!!!

 

άντε με το καλό το καινουριο σου μωρό και περιμένουμε φωτός!!!

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχολάω σε μισή ωρίτσα!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Και πάω να την παραλάβω  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κάτσε δούλεψε!  ;D

Να σου πω, μη γνωριστείς με καμιά κολώνα στο δρόμο απ'την πολύ χαρά  ;)

Άντε με το καλό  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κάτσε δούλεψε!  ;D

Να σου πω, μη γνωριστείς με καμιά κολώνα στο δρόμο απ'την πολύ χαρά  ;)

Άντε με το καλό  8)

 

Ταχυπαλμία με έχει πιάσει!!! Θα της αρέσω; Θα με αγαπήσει;;  :D

 

Τhanx!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειες! ;) Αν ειναι αυτη η μαυρη που εχεις στο avatar σου, ειναι κουκλαρα. Την εβλεπα τωρα στο Thomann. Θα την αγοραζα μονο και μονο για το look της, κι ας μη ξερω να παιζω ουτε νοτα. :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου