Προς το περιεχόμενο

Ο Jeff Beck παίζει lady gaga!


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Derek Liontis γιατί το κάνεις αυτό ?

Ειν το χομπι τ  ;D

 

Θα συμφωνησω με τον waterfall περι του τραγουδιου αλλα οντως ο jeff καπου χτυπησε το κεφαλι σε κανα ανοιχτο ντουλαπι....Δεν γινεται να φταιει κατι αλλο.....Επισης ουτε το παιξιμο του μου αρεσε εδω.....

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειν το χομπι τ  ;D

 

Θα συμφωνησω με τον waterfall περι του τραγουδιου αλλα οντως ο jeff καπου χτυπησε το κεφαλι σε κανα ανοιχτο ντουλαπι....Δεν γινεται να φταιει κατι αλλο.....Επισης ουτε το παιξιμο του μου αρεσε εδω.....

 

Η μονωτική ταινία στο μπράτσο θα τον σφίγγει υπερβολικά. Κάπως έτσι την έπαθε και ο Καραντάιν στην ντουλάπα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μονωτική ταινία στο μπράτσο θα τον σφίγγει υπερβολικά. Κάπως έτσι την έπαθε και ο Καραντάιν στην ντουλάπα.....

Αν μη τι αλλο σαν τρολλ εχει χιουμορ  :D :D :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δε τρελάθηκα με το συγκεκριμένο, πάντως ο Jeff Beck παραμένει ένας από τους πιο ιδιαίτερους κιθαρίστες όλων των εποχών. Πάντα επέλεγε να παίζει έξω από τα συνηθισμένα. Προσωπικά τον θεωρώ απίστευτο, είδικά το άλμπουμ Truth με έχει σημαδέψει και σαν ακροατή και σαν κιθαρίστα (με το τέρας ερμηνείας Rod Stewart στα φωνητικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα το guitar shop ειναι το κορυφαιο του,στο συγκεκριμενο κομματι θα επαιζα μονο και μονο για να ειμαι μαζι μετην Rhoda Smith (μιλαμε τεραστια μπασιστρια και φοβερη γκομενα ) Ελεοσ ρε συ Beck που τισ βρισκεις ολες μαζι (θα μας τρελανεις  ???)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου