Προς το περιεχόμενο

French Guitar Contest 2 - geodimitri


geodimitri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!

 

Αν και μερικοί από τους πολύ καλούς παίκτες του forum έχουν ανεβάσει το επίπεδο στο συγκεκριμένο backing track, είπα να ανεβάσω κι εγώ την προσπάθειά μου. Το παίδευα όλη μέρα και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας για να μου πείτε τη γνώμη σας.  :)

 

Κάθε σχόλιο και κριτική ευπρόσδεκτα!  :)

 

ΥΓ: Παραθέτω το mp3, αλλά εάν θέλετε καλύτερη ποιότητα ήχου ακολουθήστε το παρακάτω link.

https://soundcloud.com/geodimitri/french-guitar-contest-2

French_Guitar_Contest_2_Geodimitri.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνω αυστηρός (λες και είμαι μέλος κριτικής επιτροπής :P) γιατί έχεις κάνει άλματα προόδου σε λίγους μήνες, vibrato,vibrato,vibrato,vibrato ;D.Κατά τ'άλλα λίγο περισσότερη φαντασία στις φράσεις(λίγο περισσότερο δουλειά δηλαδή) θα την ήθελε το κομάτι ;) Πάντως, το ξαναείπα παλαιότερα, έχω πάθει πλάκα με την προοδό σου μέσα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα :o                      Υ.Γ. Η ένταση της κιθάρας θέλει χαμήλωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ!  :)

 

Φίλε cigaret13 πίστεψέ με ότι περιμένω πάντα εναγωνίως την κριτική σας για να βελτιώνω τα λάθη μου.  ;)

Πάλι δεν ακουγόταν το vibrato ε; Εγώ κάνω πάντως ρε παιδιά και το ακούω από τον ενισχυτή την ώρα που παίζω. Τώρα γιατί δεν περνάει τόσο έντονα στην ηχογράφηση δεν μπορώ να καταλάβω.

 

Πάνο έχεις δίκιο. Τώρα που το ξανάκουσα εντόπισα δυο σημεία που άργησα λίγο να μπω.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Δημήτρη!

 

Κάνεις πολύ καλή πρόοδο,θα συμφωνίσω με τα σχόλια των παιδιών με λίγη ακόμα δουλίτσα πιστεύω πως θα τα διορθώσεις.

 

Εμένα μου ακούστικες και λίγο "σφιγμένος" κάτι που είχαμε ξανασυζητήσει κάποια στιγμή το είχες διορθώσει αλλά σήμερα μου έβγαλες πάλι κάτι τέτοιο.

 

Με σωστή εξάσκηση θα διορθωθεί και πιστεψέ με θα νιώσεις πολύ ωραία μόλις καταλάβεις την διαφορά  :)

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ Βασίλη για τα καλά σου λόγια!

 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να ήμουν σφιγμένος, καθότι από το πρωί παιδευόμουν με την αρχοντιά του.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ μου προχωράς  ;)  πάρα πολύ ωραίο  :D αυτό με το vibrato το έχω παρατηρήσει και σε εμένα ενώ το κάνω μερικές φορές δεν ακούγεται πρέπει να είναι θέμα κακής ηχογράφησης  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε!  :)

 

Δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά μ' αυτό... Και σε άλλα κομμάτια που έχω ηχογραφήσει, ενώ κάνω vibrato δεν περνάει στην ηχογράφηση... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου