Προς το περιεχόμενο

Laney LC30


Godfath3r

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλος εχει http://www.thomann.de/gr/laney_vc30112_new.htm αυτον κ αναφερεται σε παρόμοια περιστατικα.

 

Σε μεγαλες εντασεις (Live) σταματα κ ο ηχος τελειως.Πηγε σε ηλεκτρονικο κ λεει οτι απλα ανεβαζει πολυ θερμοκρασια αλλα δεν του κανε κολπα οταν το ελεγχε.Του εγκατεστησε ανεμιστηρακι για τη θερμοκρασια αλλα μετα απο καιρο παλι το κανε.

 

Λαμπες δεν εχει αλλαξει ακομα κ του το λεω κ γω να δοκιμασει μηπως ειναι αυτο το προβλημα.Με επιφυλαξη ομως γιατι δεν φανταζομαι λογω λαμπας να σταματα ο ηχος τελειως.Κατι αλλο θα εμπλεκεται.Τι λετε?

 

Σε παρόμοια περιστατικά (που βρήκα) άλλοι λένε για πρόβλημα στην είσοδο του προενισχυτή. ??? ??? ??? ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

 

Όταν τον κουνάω ή τον βάζω σε πλάγια θέση ψιλοσταματάει ο θόρυβος.Όλα αυτά όμως σε χαμηλή ένταση.Μόλις τον δυναμώσω λίγο (μην φανταστείτε τίποτα τρελό, σε διαμέρισμα μένω) ξαναρχίζει...

 

 

 

τι εννοεις πλαγια θεση? σε σχεση με σενα? μηπως ειναι το κλασικο τριξιμο της κιθαρας? (αν εχει μονοποινιους?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην μπερδέυεστε ο προηγούμενος που είχε ανοίξει το θέμα νομίζω ότι έλυσε το πρόβλημα του. Το θέμα ήταν του 2006, 3 χρόνια πριν!

 

Με το δικό μου θέμα τι γίνεται :D

 

Έχει ΝΤΟ ΡΕ ΜΙ στις Σέρρες, εκεί που λες ακριβώς αλλά κάνουν επισκευές ηλεκτρονικών αυτοί?!!? ΧΑΧΑΧΑ! Καλύτερα μόνος μου να βάλω χεράκια μου να βγάλω τα ματάκια μου!

 

Δεν έχω τον καινούργιο LC που έχει βγάλει η Laney εδώ και 2-3 χρόνια (κάπου τόσο). Έχω τον παλιό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου