Προς το περιεχόμενο

Απορία σχετικά με thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.Τις προσεχείς ημέρες σκοπεύω να κάνω μία αγορά από το thomann.

Θα πληρώσω μέσω paypal.Η απορία μου είναι η εξής:Tο paypal έχει τα στοιχεία του πατέρα μου(διεύθυνση κτλπ), ενώ τα πράγματα θέλω να σταλούν σε εμένα(μένουμε σε άλλες πόλεις).Αν τοποθετήσω στο thomann τα δικά μου στοιχεία, θα τα παραλάβω εγώ?Θα υπάρξει γενικά κανένα πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επικοινωνήσεις με thomann (αν θυμάμαι καλά έχουν ελληνόφωνο προσωπικό) θα λάβεις πιο υπεύθυνη απάντηση απ'ότι μπορούμε εμείς να σου δώσουμε.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Τις προσεχείς ημέρες σκοπεύω να κάνω μία αγορά από το thomann.

Θα πληρώσω μέσω paypal.Η απορία μου είναι η εξής:Tο paypal έχει τα στοιχεία του πατέρα μου(διεύθυνση κτλπ), ενώ τα πράγματα θέλω να σταλούν σε εμένα(μένουμε σε άλλες πόλεις).Αν τοποθετήσω στο thomann τα δικά μου στοιχεία, θα τα παραλάβω εγώ?Θα υπάρξει γενικά κανένα πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Αν θυμάμαι καλά έχει να επιλέξεις διαφορετική διεύθυνση από αυτή του κατόχου της κάρτας (γιατί όχι και paypal), γιατί και εμένα μου πήραν δώρο οι κουμπάροι μου με την κάρτα τους από τον Τόμαν και ήρθε σπίτι μου.

Ζητήσαμε να έχει και κορδέλα και δε μας βάλανε  >:(

 

Στείλε και ένα μειλ για βεβαιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μπορείς να δηλώσεις κατα την παραγγελία όποια διεύθυνση παράδοσης θέλεις.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω το θέμα για να ρωτήσω το εξής:

Σήμερα έκανα την παραγγελία από το thomann και πλήρωσα μέσω paypal.

Μου έστειλαν sms και e-mail ότι επιβεβαιώθηκε κτλπ.Παρατηρώ όμως ότι τα χρήματα της χρεωστικής κάρτας -η οποία είναι συνδεδεμένη με το Paypal-δεν έχουν δεσμευθεί ακόμη.

Από την εμπειρία σας, τα χρήματα δεσμεύονται αμέσως?Θα αντιμετωπίσω πρόβλημα?Η χρεωστική είναι της Πειραιώς.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε μου

εγω κυριως αγοραζω με τραπεζικο εμβασμα και τα χρηματα μπαινουν την επομενη μερα τωρα με την καρτα νομιζω οτι τα περνει αμεσως παντος μην ανυσηχεις απλος θελει το χρονο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mathematician Δεν βλέπω το λόγο να αντιμετωπίσεις πρόβλημα αν δεν έχεις συμπληρώσει λάθος κάτι.Οι Θωμάδες επιπροσθέτως είναι πολύ αξιόπιστοι.

 

@Georgez1994 θα μπορούσες να προσθέσεις στην πρόταση ότι ακόμα και τα 300 ευρώ να έχεις περάσει,πληρώνεις στην τράπεζα 8 ευρώ περίπου.Δεν είναι και λίγα.

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mathematician Δεν βλέπω το λόγο να αντιμετωπίσεις πρόβλημα αν δεν έχεις συμπληρώσει λάθος κάτι.Οι Θωμάδες επιπροσθέτως είναι πολύ αξιόπιστοι.

 

@Georgez1994 θα μπορούσες να προσθέσεις στην πρόταση ότι ακόμα και τα 300 ευρώ να έχεις περάσει,πληρώνεις στην τράπεζα 8 ευρώ περίπου.Δεν είναι και λίγα.

ναι βασικα πληρωνεις 10 ευρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου