Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με blackstar ht dual


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα και πάλι στο forum! έχω πρόβλημα με το overdrive μου,συνδέομαι και παίζω κανονικά αλλα μου κάνει κάτι διακοπές όλη την ώρα οποτε φαντάζομαι ότι θέλει αλλαγή η λάμπα, παίζει να είναι κάποιο άλλο πρόβλημα? και αν μπορείτε να m πείτε τι λάμπα να του βάλω?

από ότι έψαξα η λάμπα που φοράει από το εργοστάσιο είναι η ECC83, θα μπορούσα να κάνω και κάποια τροποποίηση έτσι ώστε να βελτιώσω τον ήχο του "κιαλο"? (όχι πως το χρειάζεται...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παιζει κανονικα και απλα κανει διακοπες,μαλλον δε φταιει η λαμπα....κοιτα πρωτα την υποδοχη του πεταλιου για αρχη!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις διακοπες τις κανει σταθερα η μια στο τοσο?

γιατι το 2ο προβλημα το χει και το δικο μου μια φορα τον μηνα.μπορει απο κακες μετακινησεις να χει κουνηθει η λαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

χαιρετώ!!

 

επαναφέρω το θέμα, δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος να ανοίξω  καινούργιο νημα, καθώς εχω και εγω πρόβλημα με το συγκεκριμένο πετάλι και ψάχνω service στην θεσσαλονικη (εκτός του γνωστού μάστορα) 

 

ευχαριστώ.

www.freakout.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει τυχει και εμενα με το ht metal. Στην αρχη εψαξα στο νετ αλλα δεν βρηκα τπτ σχετικο.Επειτα ειπα να αλλαξω την λαμπα (αυτη που ειχε απο την αρχη) και εβαλα μια JJ Που ειχα καβατζωμενη και δεν μου το ξαναεκανε! Δεν ξερω αν στην προκειμενη περιπτωση φταιει κατι τετοιο και για μην σου βαζω ιδεες καλο ειναι να το κοιταξει καποιος γνωστης. Παντως επειδη βλεπω τα κρουσματα μεγαλωνουν με στεναχωρει πως μια τετοια εταιρια εχει τετοιο φαουλ χωρις να δινει διευκρινισεις σε περιπτωση που την παθεις.  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου