Προς το περιεχόμενο

ROCKAFONE Dont brake my heart again (Whitesnake) cover


SOUPI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου δεν χρειάζεται να κάνεις καινούργιο θρεντ για κάθε τραγούδι. Μπορείς να τα βάλεις όλα σε ένα θρεντ.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατο κι αυτό το cover! Με αρέσουν και πολύ οι Whitesnake...  8)

 

Νομίζω η πρόταση του RayDtutto είναι σωστή. Συγκεντρώνοντας όλα τα κομμάτια σε ένα thread θα είναι πιο εύκολο να τα βρει κάποιος.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

  Αν ήμουν από τα μέρη σας, θα ήθελα να σας δω live, γιατι παίζετε ωραία μουσική, μεστά, χωρίς τις υπερβολές-φανφάρες που κάνουν οι νεώτεροι, και το αγαπάτε.

 

 

  Μπράβο!!

 

  Υ.Γ. Κιθάρα, μπάσο, φωνή & πλήκτρα σε είδαμε.... Μόνο στα τύμπανα δεν σε έχουμε δει !  ;D  Σ'ωραίος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

   Αν ήμουν από τα μέρη σας, θα ήθελα να σας δω live, γιατι παίζετε ωραία μουσική, μεστά, χωρίς τις υπερβολές-φανφάρες που κάνουν οι νεώτεροι, και το αγαπάτε.

 

 

   Μπράβο!!

 

   Υ.Γ. Κιθάρα, μπάσο, φωνή & πλήκτρα σε είδαμε.... Μόνο στα τύμπανα δεν σε έχουμε δει !   ;D  Σ'ωραίος!!

δεν χρειάζεται στα τύμπανα γιατί έχω τον αδελφό μου που βαράει στο Mr Crowley...

Το Tattoo Lady το ανέβασα μόνος σπίτι γιατί με την μπάντα έχουμε πολύ καιρό να το παίξουμε και δεν το είχα σε βίντεο.  Φωνή μπάσσο κιθάρα και πλήκτρα τα καταφέρνω.

είμαι σε μέτριο επίπεδο μη νομίζεις....

τύμπανα δεν ξέρω ούτε τις μπαγκέτες να πιάνω,άσε που είναι μπελάς και η ηχογράφησή τους καθώς και το ριμίξ..

έχω το πρόγραμμα EZDrummer και με βοηθάει...

Πρόγραμμα ηχογράφησης χρησιμοποιώ το REAPER  που είναι πολύ ελαφρύ και εύκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου