Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για mayones regius;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα μπεις στο site της mayones λέει τους εκπροσώπους.Στην Ελλάδα είναι ο Μάτσικας στη Χαριλάου Τρικούπη http://www.mayones.com/en/dealers#op1Anchor πριν λίγο καιρό έγινε ένας παγκόσμιος διαγωνισμός με δώρο μια regius 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

aderfe se eyxaristw polu gia ta kala sou logia.pantws k egw epeidh gia regius pigaina k tis dokimasa oles,den xaneis katholou me thn setius.me ton engl k th setius exw hxo les k vgainei apo disko pragmatika.glitwneis polla lefta logw tou oti den einai neck through.oti allo thes na matheis rwthse me tha xarw na voithisw

 

Σε ευχαριστω πολυ.

Εχω ενα κολλημα με τα reverse headstocks και thru neck.{ψυχολογικο χαχααχ}

οποτε με κοβω για regius.Παιζω με downtuned κουρδισμα c# standard και μερικες φορες με drop b.Ειμαι κατοχος μια esp m-1 την οποια την πηρα προσφατα στα 1800 ευρω αλλα χρειαζομαι και ακομη μια κιθαρα ..η regius μου αρεσει γιατι ειναι αυτο που ψαχνω..ακριβως.

Θα ηθελα μια 7χορδη αλλα δυστυχως θα ειναι προβλημα για την μπαντα.Υπομονη για να μαζεψω κανα φραγκο.Θα μιλησω με αντιπροσωπο.Ευχαριστω και παλι.Πολυ καλος παιχτης.

7χορδη και engl fireball και παιζεις jazz;;ευγε

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα μπεις στο site της mayones λέει τους εκπροσώπους.Στην Ελλάδα είναι ο Μάτσικας στη Χαριλάου Τρικούπη http://www.mayones.com/en/dealers#op1Anchor πριν λίγο καιρό έγινε ένας παγκόσμιος διαγωνισμός με δώρο μια regius 7.

Eυχαριστω αδερφε,

ειχα τσεκαρει τον Ματσικα πριν λιγο καιρο αλλα δεν εχει πολλα μοντελα(λογικο)

Θα επικοινωνησω μαζι του να δω τι παιζει.Λογικα θα φερει αυτο που θελω αλλα θα παρει καιρο.

Keith Merrow RULES,ωραιος διαγωνισμος.

Ναι ΄σαι καλα thanks.

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ.

Εχω ενα κολλημα με τα reverse headstocks και thru neck.{ψυχολογικο χαχααχ}

οποτε με κοβω για regius.Παιζω με downtuned κουρδισμα c# standard και μερικες φορες με drop b.Ειμαι κατοχος μια esp m-1 την οποια την πηρα προσφατα στα 1800 ευρω αλλα χρειαζομαι και ακομη μια κιθαρα ..η regius μου αρεσει γιατι ειναι αυτο που ψαχνω..ακριβως.

Θα ηθελα μια 7χορδη αλλα δυστυχως θα ειναι προβλημα για την μπαντα.Υπομονη για να μαζεψω κανα φραγκο.Θα μιλησω με αντιπροσωπο.Ευχαριστω και παλι.Πολυ καλος παιχτης.

7χορδη και engl fireball και παιζεις jazz;;ευγε

 

Η 7χορδη γιατί είναι πρόβλημα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 7χορδη γιατί είναι πρόβλημα;;

Τα περισσοτερα κομματια της μπαντας ειναι γραμμενα σε c# standard και μερικα σε drop b με αποτελεσμα με 7χορδη δεν θα ακουγεται τιποτα το ιδιο..

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσοτερα κομματια της μπαντας ειναι γραμμενα σε c# standard και μερικα σε drop b με αποτελεσμα με 7χορδη δεν θα ακουγεται τιποτα το ιδιο..

ενταξει και με 6 χορδη με πιο χοντρές χορδές δεν γίνεται δουλειά ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει και με 6 χορδη με πιο χοντρές χορδές δεν γίνεται δουλειά ;

Αρη,

ηδη φοραω τρεις 13αρες επανω(E-A-D) και τρεις 12αρες κατω(G-B-E) κουρδισμα c#standard,

για να κανω B standard μαλλον πρεπει να αγορασω χορδες μπασου γιατι για κιθαρα δεν υπαρχουν..Α!!και μια βαριτονη κιθαρα.6 χορδη

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file tsekare tis xordes pou foraei o petrucci sto octavarium,xrhsimopoiei musicman custom bass guitar me baritone scale k kanoun kati kourdismata se Ab(6xordh kithara).nomizw legonte fat bottom kati.se noithw pantws egw toso kairo den vriskw mpanta na paixw gt oloi kourdizoun se d sxedon k exw thn 7xordh gia na paizw monos mou :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου