Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για mayones regius;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σώτο μπορεί να κάνω λάθος, αλλά δεν έψαχνες για 6χορδη για συγκεκριμένους λόγους; Πώς προέκυψε η επτάχορδη τελικά;

Οχι δεν κανεις λαθος..

Απλα απλα το ειχα "καημο" να παρω μια 7 χορδη.

Δυσκολο να παιξει με την συγκεκριμενη μπαντα που εχω,αλλα δεν ξερεις τι γινεται στο μελλον  ;D

http://youtu.be/nj-Yx5Po4EM

πρεπει να ερθουμε μια βολτα να δουμε το στουντιο..ειμαι ο "μαλλιας" δεξια.. χαχαχαχα

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φιλε ακριβά πολύ την πήρες.εχει μια 6χορδη στο σαιτ του ματσικα 2200 ευρω αλλα με διμαρτζιο.γκοθικ κι αυτη.αλλα απ οτι προσεξα πριν λιγο καιρο εκαναν μεγάλες αυξήσεις στισ τιμες.λόγω ζήτησης μάλλον

To ξερω,την εχω τσεκαρει.

Η 7 χορδη δυστυχως τοσο κοστιζει.

Και ευρωπη που τσεκαρα τιμες, παιζει μεταξυ 2500-2700..

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει διαφορα 6χορδη με 7χορδη.τις ακριβυναν πολύ δυστυχως.τον μαρτη που πηρα τη δικια μου ειχα παρει κ προσφορα ρετζιους γκοθικ με ντιμαρτζιος κ ηταν 2180 για μετρητα.ενταξει ατυχια.εχουν ανεβει πολύ λογω του οτι όποιος έχει παιξει εχει πάθει κοκομπλοκο κ πουλανε σαν ψωμακια τωρα.καλοπαιχτη φιλε κ θα δείς οτι δεν εχεις ξαναπαιξει με κάτι αντιστοιχο.στανταρ τον πρώτο μηνα πιο πολυ θα την κοιτας κ θα φυσας τα σκονακια παρά θα παιζεις ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν ανεβει πολύ λογω του οτι όποιος έχει παιξει εχει πάθει κοκομπλοκο κ πουλανε σαν ψωμακια τωρα.καλοπαιχτη φιλε κ θα δείς οτι δεν εχεις ξαναπαιξει με κάτι αντιστοιχο.στανταρ τον πρώτο μηνα πιο πολυ θα την κοιτας κ θα φυσας τα σκονακια παρά θα παιζεις ;D

 

+1000

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει οι μαγιονς υπάρχουν εδώ και χρονια και είναι το ίδιο καλές . Απλα τώρα παίζει ο Keith Merrow και έτσι έγινε της μόδας ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει οι μαγιονς υπάρχουν εδώ και χρονια και είναι το ίδιο καλές . Απλα τώρα παίζει ο Keith Merrow και έτσι έγινε της μόδας ...

 

Σωστος,

οτι περπαταει πολυ,ανεβαινει και η τιμη...

καλα ο Merrow και τι δεν εχει!

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου