Προς το περιεχόμενο

λιοντάρια και πούμα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...δεν νομίζω...εδώ δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τα λιοντάρια από τα πούμα...Μήπως να άνοιγες κανένα Ντίσνευ πριν ανοίξεις τέτοια posts?

lol..αν κατάλαβες συγκρίνω τα λιοντάρια με τα πούμα οποτε δεν μπορώ να τα θεωρώ το ίδιο πράγμα..αυτό σημαίνει ότι μπορώ να το ξεχωρίσω..και ναι το έχω κοιτάξει.. 8) :-*

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

δεν έχω δυσλεξία. >:(.απλός ποτε δεν έμαθα ορθογραφία.. :P

 

Καλά το μούτρωμα δεν το 'πιασα.Δεν σε έβρισα...μάλιστα φημολογείται ότι οι δυσλεκτικοί έχουν έφεση στις καλλιτεχνικές δραστηριότητες.

 

Για το ότι δεν έμαθες ορθογραφία δεν είναι για περηφανεύεσαι.Δεν πρόκειται για ανούσια παπαγαλία αν αυτό νομίζεις.Μπορείς να ανατρέξεις σε παλιά θέματα...μέχρι και γλωσσολόγοι έγραψαν...ως γνωστόν και τα 81.000+ μέλη του noiz διαπρέπουν εις τας φιλοσοφίας και τας πολιτικάς  ;D ;D

 

Φιλικά πάντα  :)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βρε το λιοντάρι δεν είναι τίγρης!! Το λιοντάρι, η τίγρης κ όλα τ'άλλα που σου είπα είναι πάνθηρες. Πάνθηρας (από το παν-θήρ) σημαίνει οτι κυνηγάει τα πάντα. Γι'αυτό το λόγο πάνθηρες ονομάζονται όλα τα μεγάλα αιλουροειδή. Κ εγώ είχα την εντύπωση οτι ο πάνθηρας είναι ξεχωριστώ ζώο αλλά δεν είναι έτσι.

ααα oκ τότε..αυτά τα κόλπα δεν τα ξέρω..νόμιζα ο πάνθηρας ήταν μαύρος.. :P :P :P

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

για τους μπασίστες έχω θεωρία με φαγητά αλλα θα την γράψω άλλη φορα.. ;)

 

Έλα δεν είναι σωστό να μας κρατάς σε αγωνία. Για πες... Είμαι πολύ περίεργος να διαβάσω τον συσχετισμό «τετράχορδοι- βρώσιμα».

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το μούτρωμα δεν το 'πιασα.Δεν σε έβρισα...μάλιστα φημολογείται ότι οι δυσλεκτικοί έχουν έφεση στις καλλιτεχνικές δραστηριότητες.

 

Για το ότι δεν έμαθες ορθογραφία δεν είναι για περηφανεύεσαι.Δεν πρόκειται για ανούσια παπαγαλία αν αυτό νομίζεις.Μπορείς να ανατρέξεις σε παλιά θέματα...μέχρι και γλωσσολόγοι έγραψαν...ως γνωστόν και τα 81.000+ μέλη του noiz διαπρέπουν εις τας φιλοσοφίας και τας πολιτικάς  ;D ;D

 

Φιλικά πάντα  :)

δεν ήταν τέτοιου είδους μούτρωμα..ήταν από το άλλο.. ;D

δεν είπα ότι είμαι και περήφανος..απλός δεν με νοιάζει και πολλή η ορθογραφία.. :P ;D

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μικρός για να το έχει δεί αυτό...στο Μόγλη τον είδε μαύρο ;D ;D

Αναλογως που ειδε τον Μογλη. Για την ταινια του Disney παντως (The Jungle Book, 1967) ειναι επισης μικρος.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου