Προς το περιεχόμενο

Από πού ψωνίζει ο Καρβέλας;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπως φτάσαμε εκεί.

 

τι καπως...τσεκαρε την ιστορια της Ελλαδας απο το 1967 μεχρι σημερα και θα καταλαβεις ΠΩΣ και ΓΙΑΤΙ φτασαμε εκει....

 

;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αλλά είναι μόνο χαμηλής ποιότητας τα τραγούδια που έχουν γραφτεί για αυτό το σκοπό?

 

Όχι δεν είναι, αλλά επαναλαμβάνω αυτά που κάνουν εμένα να διασκεδάζω δεν τα θεωρώ χαμηλού επιπέδου αρα ίσως δεν είμαι ο καταλληλότερος να σου δώσει απάντηση.

Υπάρχουν όμως άσματα χαμηλού επιπέδου με τα οποία διασκεδάζει ο κόσμος; Φυσικά και υπάρχουν, όπως υπάρχουν και χαμηλού επιπέδου άνθρωποι ;)

Ποιός θα κρίνει ποιά είναι χαμηλού επιπέδου και ποιά όχι; Θα σου πω ποιός ΔΕΝ πρέπει να κρίνει, οι χαμηλού επιπέδου άνθρωποι και αυτοί που το ΠΑΙΖΟΥΝ υψηλού επιπέδου.

 

τι καπως...τσεκαρε την ιστορια της Ελλαδας απο το 1967 μεχρι σημερα και θα καταλαβεις ΠΩΣ και ΓΙΑΤΙ φτασαμε εκει....

 

Τι, δεν φταίει ο Καρβέλας;  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν είναι, αλλά επαναλαμβάνω αυτά που κάνουν εμένα να διασκεδάζω δεν τα θεωρώ χαμηλού επιπέδου αρα ίσως δεν είμαι ο καταλληλότερος να σου δώσει απάντηση.

Υπάρχουν όμως άσματα χαμηλού επιπέδου με τα οποία διασκεδάζει ο κόσμος; Φυσικά και υπάρχουν, όπως υπάρχουν και χαμηλού επιπέδου άνθρωποι ;)

Ποιός θα κρίνει ποιά είναι χαμηλού επιπέδου και ποιά όχι; Θα σου πω ποιός ΔΕΝ πρέπει να κρίνει, οι χαμηλού επιπέδου άνθρωποι και αυτοί που το ΠΑΙΖΟΥΝ υψηλού επιπέδου.

 

Τι, δεν φταίει ο Καρβέλας;  ;D

 

Παράδειγμα:

Τα τσιφτετέλια είναι ένα πολύ κοινό είδος μουσικής φτιαγμένη για τη διασκέδαση,Αλλά υπάρχουν τσιφτετέλια και τσιφτετέλια:Καλό θα θεωρούσα πχ το πότε Βούδας πότε Κούδας...

Κακά χμμμ,μου 'ρχονται πολλά στο μυαλό,μη μολύνω το φορουμ

Long Live Rock 'n' Roll!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω ποιός ΔΕΝ πρέπει να κρίνει, οι χαμηλού επιπέδου άνθρωποι και αυτοί που το ΠΑΙΖΟΥΝ υψηλού επιπέδου.

 

Δατς μι  ;D..έκανα ένα εντίτ περί αυτού στην προηγούμενη σελίδα.  ;D

 

Απλά νομίζω ότι όλοι παραδέχεστε την ύπαρξη άθλιων ηθικοπλαστικών στοιχείων της πλειοψηφίας αυτών των ''έργων τέχνης'' τα οποία σαφώς και επηρεάζουν τις ζωές του κοινού μέσω των αντιλήψεων που καλλιεργούν.

 

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά νομίζω ότι όλοι παραδέχεστε τα άθλια ηθικοπλαστικά της πλειοψηφίας αυτών των ''έργων τέχνης'' τα οποία σαφώς και επηρεάζουν τις ζωές του κοινού.

 

ναι τα ..εργα τεχνης αυτα φταινε για την πολιτιστικη αθλιοτητα της Ελλαδας...οχι οι Ελληνες.... ;D ;D

 

ρε πλακα μας κανεις? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δατς μι  ;D..έκανα ένα εντίτ περί αυτού στην προηγούμενη σελίδα.  ;D

 

Απλά νομίζω ότι όλοι παραδέχεστε την ύπαρξη άθλιων ηθικοπλαστικών στοιχείων της πλειοψηφίας αυτών των ''έργων τέχνης'' τα οποία σαφώς και επηρεάζουν τις ζωές του κοινού μέσω των αντιλήψεων που καλλιεργούν.

 

 

Πάντως η μαριχουάνα μια χαρά ποιοτικό είναι :P

 

 

Long Live Rock 'n' Roll!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stoner Jackass θα σου δώσω μια συμβουλή μιάς και είσαι μικρό παιδί και εγώ γέροντας  ;D.

Ποτέ μην εμπιστεύεσαι άνθρωπο που έχει παλούκι στον κwλο.

Σ' ευχαριστώ, δεν στοιχίζει τίποτα  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τα ..εργα τεχνης αυτα φταινε για την πολιτιστικη αθλιοτητα της Ελλαδας*...οχι οι Ελληνες.... ;D ;D

 

ρε πλακα μας κανεις? ;D

 

Βρε πανάθεμα σε δεν πρόλαβα να ρετουσάρω την απάντηση αμέσως να παραθέσεις  ;D

 

*ΚΑΙ αυτά  :)

 

 

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stoner Jackass θα σου δώσω μια συμβουλή μιάς και είσαι μικρό παιδί και εγώ γέροντας  ;D.

Ποτέ μην εμπιστεύεσαι άνθρωπο που έχει παλούκι στον κwλο.

Σ' ευχαριστώ, δεν στοιχίζει τίποτα  ;D

 

πες του τα του παιδιου γιατι ειναι μικρο ακομα και δεν κΣερι.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου