Προς το περιεχόμενο

Antipopper προβλημα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας παιδια :D Οχι οτι ειναι και ΤΟ προβλημα αλλα μολις αγορασα το Popper stoper ή αλλιως antipopper,διαπιστωσα πως το υλικο αυτο που ειναι σαν καλτσον ,σε καποιο σημειο ειναι ξυλομενο.Εγω τωρα αγαπητοι κυριοι τι να κανω να το επιστρεψω ή να κοψω απο ενα ωραιοτατο καλτσον της γυναικας μου και να βαλω.Γιατι εμενα δεν μου το βγαζει κανεις απο το μυαλο οτι προκειται περι καλτσον :? Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

άσε το καλτσον της γυναίκας σου ήσυχο (για να διατηρήσεις και την δικιά σου ησυχία) και πίσω στο κατάστημα για αλλαγή...

αν το pop filter είναι "σοβαρής" εταιρείας -πχ akg-, μπορεί να μοιάζει με καλτσον, αλλά δεν είναι...(για δοκίμασε ας πούμε να της το δώσεις να το φορέσει... :lol: )

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο καταστημα οταν πας........παρε και την γυναικα σου.......

Εαν οντως ειναι καλτσον..........απειλησε τους με μια δοκιμη μπροστα στα ματια τους...

Εδω θα υπαρξουν 2 ενδεχομενα-

 

1.Η γυναικα σου δεν βλεπεται(χωρις παρεξηγηση) και τρομαγμενοι σου κανουν αμεσως την αλλαγη... :D :D

 

2.Η γυναικα σου ειναι ΘΕΑ.........Και παθαινουν ολοι μου...πλακα.

Καπακια σου δινουν ενα ολοκαινουριο και δυο τρια ακομα...καθως και κρατανε την γυναικα σου για μονιμο μοντελο....στα καλτσον τους.. :D :D

 

 

Με Αραπη

antouan_z

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εγώ πάντως πάντα έφτιαχνα ένα αυτοσχέδιο pop-shield από ένα κύκλο από χοντρό σύρμα (σαν ρακέτα) που το έντυνα με το μαύρο καλσόν κάποιας κυρίας, που ξέμενε για τα σκουπίδια (διάτρητο...), από την προηγούμενη νύχτα. Βάβαια διάλεγα τα ανέπαφα σημεία... :wink:

Κορυφαίο κατασκεύασμα που λειτουργούσε διπλά καθώς πέρα από άψογο pop διατηρούσε και το άρωμα της κυρίας που βοηθούσε πολύ στην ατμόσφαιρα...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

A ρε Γιάννη...αυτό όντως δεν το είχα σκεφτεί...το άρωμα της γυναίκας, το άρωμα της έμπνευσης... :idea:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok! guys ενταξει με στειλατε να στε καλα.Μιλαμε εγω και η γυναικα μου ακομη στο πατωμα ειμαστε απο τα γελια :lol: ενταξει το πηγα πισω κανενα προβλημα.Με την ευκαιρια φιλε yameth δοκιμασε να το φτιαξεις με στεφανι κεντηματος.Το καλτσον φισικα ειναι δικη σου επιλογης, και εχεις... original αντιποππερ!!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πάντα έφτιαχνα ένα αυτοσχέδιο pop-shield από ένα κύκλο από χοντρό σύρμα (σαν ρακέτα) που το έντυνα με το μαύρο καλσόν κάποιας κυρίας' date=' που ξέμενε για τα σκουπίδια (διάτρητο...), από την προηγούμενη νύχτα. Βάβαια διάλεγα τα ανέπαφα σημεία... :wink:

Κορυφαίο κατασκεύασμα που λειτουργούσε διπλά καθώς πέρα από άψογο pop διατηρούσε και το άρωμα της κυρίας που βοηθούσε πολύ στην ατμόσφαιρα...[/quote']

 

Με διαφορά το πιό εντυπωσιακό post του Yameth...

 

lachen.giflachen.gif

 

Υποκλίνομαι βαθιά...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου