Προς το περιεχόμενο

ΥΦΑΣΜΑ GRIL CLOTH ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΤΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα, γνωριζει κάποιος που μπορώ να βρω gril cloth? Στο net εχω βρει αλλά δεν το κατέχω πολύ το άθλημα με τις αγορές από εξωτερικό και ψάχνω εδώ σε Ελληνικά καταστήματα. Ο ενισχυτής είναι ενας παλιος fender 2x12 αλλα δεν είναι απαραίτητο να ειναι fender υφασμα...

 

Και ενα 2ο ερώτημα..

Μπροστά στη φάτσα που έχει το λαμαρινάκι και γράφει volume, treble, bass κλπ επειδή εχει σχεδον καταστραφεί.. αν κάνω καμιά πατέντα και κόψο μια λαμαρίνα που μπορώ να πάω και να μου τυπωσουν τα σχετικά.. ή αν υπαρχει κάποιος άλλος τρόπος πετάξτε ιδέες.

 

Κατοικώ Αθήνα οπότε για εδώ μιλάμε

 

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εισαι Αθηνα ελα να σου δωσω -εχω μισο τοπι απο το καλυτερο που υπαρχει (υπηρχε μαλλον ) στην αγορα ειναι δυο οψεων και πραγματικα ομορφο .Για λεπτομερειες στειλε πμ .

Επισης για το face plate υπαρχουν στο διαδικτυο 1-2 μαγαζια τα οποια πουλανε ετοιμα κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ωραίος ο Περικλής!

 

ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ 70 Χ 80 ΕΚ. ΓΙΑ ΠΟΥΛΗΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΨΑΧΝΩ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου