Προς το περιεχόμενο

Τα 3 αγαπημένα σας πεταλάκια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχ βρε. Μαλλον δεν εχει τυχει να αγαπησεις και να μην εχεις αυτο που θες... ;D

 

Ρε παιδιά, για πεταλάκια μιλάμε... νομίζω πως συννενοούμαστε, no? Τέλος πάντων, γράψτε ό,τι θέλετε, αλλά δεν έχει αξία να πείτε πχ. ότι ονειρεύεστε ένα Cornish (σιγά τα ωά - κι εγώ θέλω να μου κάτσει η Μόνικα Μπελούτσι). Aξία έχει να πείτε πως έχετε παίξει πολύ με ένα πετάλι, και σε πείσμα των καιρών που σας ωθούν να πουλάτε και τυχόν να παίρνετε άλλα, πως υπάρχουν τρία που άντεξαν το τεστ του χρόνου.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

... πως υπάρχουν τρία που άντεξαν το τεστ του χρόνου.

 

Marshall Shredmaster: πανω-κατω 20 χρονια

Budda Bud Wah+: 13 χρονια

Xotic BB: 6 χρονια

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε κιθαρηστες ειμαστε. Σημερα εχουμε αγαπημενο ντραιβ το ταδε μεχρι να ακουσουμε κατι που θα μας αρεσει πιο πολυ (μπορει και επειδη εκεινο τον καιρο ψαχνουμε κατι αλλο ηχητικα) και να ξεχασουμε το αγαπημενο μας πεταλι που μεχρι πριν ορκιζομασταν στον ηχο του. Δεν ξερω αν εγινα κατανοητος!

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, δεν υπάρχει θέμα, μάλλον τα ποστς μου ήταν πολύ κακό για το τίποτα. Απλά αυτό θα με ενδιέφερε να διαβάσω προσωπικά... τα πετάλια που μένουν σταθερά και δεν τα αλλάζετε με τίποτα. :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SD-1 - δε νομιζω οτι θα τ αλλαξω ποτε

CP-9 - σε συνδυασμο με το πανω ειναι....

Fuzz Factory - μολις γινω πλουσιος θα παρω 4-5 να χω να τα βλεπω

 

Συντομα θα αγορασω το Semaphore Tremolo και μαλλον θα παρει τη θεση καποιου απο τα παραπανω.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, δεν υπάρχει θέμα, μάλλον τα ποστς μου ήταν πολύ κακό για το τίποτα. Απλά αυτό θα με ενδιέφερε να διαβάσω προσωπικά... τα πετάλια που μένουν σταθερά και δεν τα αλλάζετε με τίποτα. :)

Σωστο και θα ηταν ενδιαφερον θεμα.Απλα εδω ο ΟΡ ελεγε να παρουμε 3 πεταλια,οχι καποια που αναγκαστικα κατεχουμε,μαζι με εναν ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟ ενισχυτη για μια ζωη.

Λιγοι πιστευω κατεχουν και τις 2 πρυποθεσεις με την δευτερη να γινεται δυσκολοτερη καθως οι μονοκαναλοι ΚΑΛΟΙ ενισχυτες ξεφευγουν στον Θεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... οι μονοκαναλοι ΚΑΛΟΙ ενισχυτες ξεφευγουν στον Θεο

 

Οχι παντα. Oι Fender κεφαλες (δεκαετιας '60 & '70) βρισκονται σε τιμες κατω των 1000 ευρω και ειναι η αναφορα του καθαρου κιθαριστικου ηχου. Παρα πολλοι boutique ενισχυτες αυτους αντιγραφουν οταν θελουν ποιοτικο καθαρο ηχο. Προσθεσε μια καμπινα και ενα μεγαφωνο της επιλογης σου και με 1000 ευρω εχεις ενα rig που θα το κρατησεις μια ζωη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου