Προς το περιεχόμενο

Master Key - Key Element


TakisMasterKey

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Αν συνεχιστεί σε αυτό το επίπεδο η δουλειά, θα χρειαστώ οπωσδήποτε το άλμπουμ για τη δισκοθήκη μου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν συνεχιστεί σε αυτό το επίπεδο η δουλειά, θα χρειαστώ οπωσδήποτε το άλμπουμ για τη δισκοθήκη μου.

Kι' εγώ.

Α!, και να μην ξεχάσω να το πω, αυτό είναι και καλύτερο από το 1ο που ποστάρησες (που ήταν εξαιρετικό) ;)

 

 

 

Υ.Γ. Παίζεις και πολύ ωραία μελωδική κιθάρα. Το keyboard θέμα είναι καταπληκτικό. Εύγε.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρο ειχα να ακουσω ενα τοσο ωραιο κομματι απο μελος (εξαιρειται ο απο πανω μου Νεστορας )

Τι να πω ωραια ατμοσφαιρα σε ταξιδευει.

Η μονη μου παρατηρηση ειναι οτι ρυθμικα ''πασχει" σε καποια σημεια.Πιστευω οτι το programming των τυμπανων φταιει γι'αυτο !!Αν εγραφε ενας καλος &εμπειρος ντραμμερ με μουσικοτητα το κομματι θα απογειωνοταν κυριολεκτικα ( στα συν του κομματιου ο ´''χωρος'' που εχει και δινει την δυνατοτητα για πολυρυθμιες) .Καλη συνεχεια..(το πρωτο που αναφερει ο Νεστορας δεν το εχω ακουσει μου ξεφυγε ..θα το βρω ) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ πολύ κι εσένα pericles  ;)

Μικρή διευκρίνιση: δεν υπάρχει programming τυμπάνων. Όπως ανέφερα και στο προηγούμενο post, τα drums είναι φυσικότατα και έχουν παιχτεί από τον αδερφό μου  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Με αφήσατε instrumental!!Τρομερή δουλειά!! ;D

 

edit:Πάρα πολύ ωραίες και οι πινελιές από Petrucci και Sfogli  :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. Master key ισως με μπερδεψε η ''υπρβολικη σταθεροτητα του ''ντραμερ'' αλλα και το χωρις δυναμικες παιξιμο του ισως να φταιει και η ηχογραφηση που τον εχει εντελως φλατ .Κριμα ομως ενα τετοιο κομματι να το ακουω και να μην με ''κουναει ''στα σημεια που πρεπει !!Τελος εσεις ξερετε απο ''μεσα που λενε'' τι ειναι το βελτιστο για την περιπτωση αυτη.Καλη συνεχεια  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου