Προς το περιεχόμενο

Στην πλατεία


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια εμπνευσμένη και αρκετα προσεγμένη απόδοση για άλλη μια φορα.

 

Η πτυχή σου αυτή, του εξαιρετικού τραγουδοποιού, αναδεικνύεται πάλι προς τέρψη των ακροατών.

 

Στο ρεφραίν η "θεση της φωνής" μαζι με το αν ακουω καλά chorυs εφφε που χρησιμοποιείς σε συνδυασμό με την επιλογη των ήχων κορυφώνονται στις μεσαίες συχνότητες λιγο παραπάνω απο οτι θα έπρεπε και αυτό λιγο χαλάει την αισθητική, αν δεν βαριεσαι, παιζοντας λιγο με τις εντασεις η κομπρεσαροντας μπορεις να το διορθωσεις θεαματικα.

 

Δεν ειναι υποχρεωτικο αλλα μετα θα θεωρηθεί και αρτιότερο σαν ας το πουμε παραγωγή, θα ακουστεί πολύ καλυτερα, εξ αλλου  στα clips του noiz το ας το πούμε "ζητούμενο" δεν ειναι κυρίως το mastering, το "βαρος" πεφτει στα υπόλοιπα, ετσι το αντιλαμβανομαι εγω στις περισσοτερες περιπτώσεις.

 

Παρόλο που  πολλά κλιπς αλλων συμφορουμιτων διεκδικούν και λαμβανουν  δάφνες και σε αυτον τον τομεα!!! (ειναι συναρτηση του εξοπλισμού, του στόχου της παραγωγής, των γνώσεων κλπ. τραλαλα )

 

Το φαινομενο που περιεγραψα δεν υπαρχει στο υπολοιπο κομμάτι , ολα γινονται οπως πρέπει.

 

Πραγματικά μπράβο μαεστρο για το τραγούδι σου, τους στίχοι και την ενορχήστρωση , υποκλίνομαι με τα μούτρα κολλημενα στο πάτωμα.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο. Κάτι μου βρωμάει και μένα εκεί μετά τις δυο φωνές. Επιχείρησα αρκετές φορές να το διορθώσω αλλά στάθηκε αδύνατο. Μετά με τσίμπησε μια μέλισσα, πρήστηκε το χέρι μου, έγινε τούμπανο. Πρησμένο όπως ήταν γλίστρησε το mac από μέσα έπεσε στο σκληρό σκληρό πάτωμα με έναν κρότο που αντήχησε στην μαύρη καρδιά μου.

Ο μάστορης με κοίταξε με θλιμμένα μάτια και με ρώτησε πότε σκεφτόμουν να κάνω το μνημόσυνο. Τραγικές καταστάσεις. Κι όλα αυτά επειδή ήθελα να την πω στον panoslydios.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άτιμο πράμα αυτά τα Μακ μπέργκερ ,εκτός του ότι προσελκύουν τις μέλισσες ,γλιστράνε και σε διαόλια τα κερατένια.

Ας είναι ελαφρύ το καπάκι του σκουπιδοτενεκέ που το σκέπασε , να ζήσετε να το θυμόσαστε.

R.I.P

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου