Προς το περιεχόμενο

Korg M1 review


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α, σε αυτό που λες συμφωνώ. Ευτυχώς όμως, τα τελευταία VA plug in είναι τόσο καλά, που εμένα μου κόπηκε η όρεξη γενικά για hardware ;D όλα τα hardware υπερτιμημένα μου φαίνονται πλέον  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...μου κόπηκε η όρεξη γενικά για hardware ;D

Δεν πειραζει, θα σου ξαναρθει η ορεξη με το πρωτο crash του PC σου, οταν θα διαπιστωσεις οτι δεν μπορεις να παιξεις ουτε νοτα χωρις αυτο και τα αγαπημενα σου VST. Θα σου πρoτεινα να αγορασεις μια μελοντικα καλου κακου, ποτε δεν ξερεις. 8)

Ελα, σου διαλεξα και μελοντικα-φιρμα, απ'την Hammond. Τι αλλο θες? ;D

 

hammond44_melodica_organ__63684_zoom.jpg

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη με φοβάσαι, από όλα έχει το κατάστημα  8) και σύνθια και σάμπλερ και απόλα  8) και πάνω από όλα εμπειρία στα PC, τελευταίο πρόβλημα πρέπει να ήταν το 2006, το οποίο φυσικά και έλυσα στο ίδιο session  ;) τι διάλα, στα windows 98 και τα ετοιματζίδικα του plaisio είμαστε;  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, ωραίο μηχανάκι όμως, αυτό είχα στο μυαλό μου όταν έλεγα για εναλλακτική του M1.

 

Αν και κάποια μοντέλα έβγαλαν προβλήματα. Αυτό στο Μ1 πρέπει να το αναγνωρίσουμε, ήταν σκυλιά, τανκ, τον αψόφαντο είχαν  ;D

 

Κατά καιρούς δούλεψα με διάφορα, για μένα όμως πλέον software και ξερό ψωμί. ;D Ο καθένας ότι γουστάρει βέβαια  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φανταστικο synth το Μ50. Με λιγα λογια ειναι ενα Μ3 χωρις το sampler, enough said. 8) Χτυπαω ξυλο μονο μη μου παθει κατι γιατι μ'αυτα που ακουω και διαβαζω για το Ελληνικο service με πιανει κρυος ιδρωτας.hot.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φανταστικο synth το Μ50. Με λιγα λογια ειναι ενα Μ3 χωρις το sampler, enough said. 8) Χτυπαω ξυλο μονο μη μου παθει κατι γιατι μ'αυτα που ακουω και διαβαζω για το Ελληνικο service με πιανει κρυος ιδρωτας.hot.gif

 

Ωρα να το αντικαταστησεις με το Krome  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου