Προς το περιεχόμενο

R.I.P JJ CALE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλό ταξίδι Τροβαδούρε φίλε μου.

 

Είναι εκπληκτικό ότι σήμερα στο ταξίδι ακουγαμε τα  bestof του χωρίς να ξέρουμε τα νέα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τους θανατους επωνυμων που δημιουργουν μια σκια στη καρδια μου....το Troubadour ηταν ο πρωτος δισκος που αγορασα με δικα μου χρηματα...Ενας τεραστιος τραγουδοποιους-τραγουδιστης-κιθαριστας που επηρεασε ολη τη ροκ-μπλουζ σκηνη κ ομως τοσο low profile,σχεδον υποτιμημενος...Ας βαλω το δικο μου αγαπημενο

 

 

 

 

 

 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, πάει ο Gary Moore πάει και αυτός.

Θα μου πεις τι σχέση εχει το ένα με το άλλο? Απλά μου άρεσαν και οι δυο για διαφορετικούς λόγου.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ειμαστε τοσο μικροι και ασημαντοι σε αυτον τον Κοσμο που και οι τεραστιοι απο εμας (απο το ειδος μας εξηγω) δεν αποφευγουν την πεπατημενη .Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που τον σκεπαζει !

ΥΓ.τα τελευταια δυο χρονια ολο θανατους βλεπουμε  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα.

Ιδιαιτερος παιχτης.

RIP

Ενταξει ειναι λογικο οσο μεγαλωνουμε εμεις μεγαλωνουν και αυτοι. Καπιοι πιο νεοι καπιοι μεγαλυτεροι σιγα σιγα θα μας χαιρετουν

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έμαθα. Τεράστια θλίψη. Και η τραγική ειρωνεία είναι ότι χρόνια τώρα τον πόνο της ψυχής μόνο η δικιά του μουσική μπορεί να τον γλυκάνει. Blues,Jazz,rock και country μαζί, μείγμα θείας έμπνευσης, στα κομμάτια του θα καταφύγω πάλι. Καλό ταξίδι και ευχαριστούμε. Είθε ο δρόμος σου νάναι αντάξιος των τραγουδιών σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου