Προς το περιεχόμενο

R.I.P JJ CALE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενας ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ μουσικος ,μια πραγματικη μεγαλοφυΐα  εφυγε σημερα....

 

JJ Cale passed away at 8:00 pm on Friday July 26

at Scripps Hospital in La Jolla, CA.

The legendary singer / songwriter had suffered a heart attack.

There are no immediate plans for services

 

τον αποχαιρετω και εγω με το αγαπημενο μου κομματι

 

http://www.youtube.com/watch?v=BGD9cIERxL0

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

....τι να πεις και να γράψεις...πολύ κρίμα! Μέγιστο κενό η απώλειά του. Μουσικάρες το υλικό του. Τεραστίων διαστάσεων οι μουσικές του δραστηριότητες.Όλα του.

 

 

Κρίμα...ας αναπαυθεί.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αλλος ρε γαμωτο.....

 

παντα μου αρεσε η απλοτιτα του παιξιματος του αλλα και ο τροπος που εγραφε μουσικη.

 

καλο ταξιδι

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RIP στον ιδιαίτερο αυτό και παραγνωρισμένο καλλιτέχνη, σπουδαία φωνή και κιθάρα.

 

To link που παραθέτεις ενημερώθηκε πριν από 3 λεπτά (13:57 GMT), όχι όταν εγώ πόσταρα. Την κλασσική "χάρη" να σκοτώνω ανθρώπους κάθε εβδομάδα μέσω γνωστών hoaxes δεν θα σου την κάνω, ούτε να τρέχω να ποστάρω πρώτος δυσάρεστες και αδιασταύρωτες μέχρι νεωτέρας σπαρταριστές ειδήσεις. Από κει και πέρα, ας αναπαυθεί εν ειρήνη...

 

Δεδομένου ότι διαπίστωσες πως η είδηση ήταν αληθινή, γιατί δημιουργείς θέμα; Με τι στόχο; 

 

Απορώ πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα παρακαλεσω να αφησουμε το θεμα των πιθανων hoax death στην ακρη. Στη συγκεκριμενη περιπτωση προκειται δυστυχως για αληθινη ειδηση οποτε ας αφησουμε παρακαλω το thread στο να πουν δυο λογια για τον μεγα μουσικο αυτο οσοι θελουν.

 

Διαχωρισα ορισμενα posts για να καθαριστει το θεμα αλλα μπλεχτηκαν ολα τοσο γρηγορα που η συνοχη του thread εχει φυγει απο το παραθυρο. My apologies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου