Προς το περιεχόμενο

Ακύρωση αγοράς από Thomann.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου είπαν ότι έχει να κάνει με το πότε θα στείλει ακυρωτικό η άλλη τράπεζα και αν δεν έχει στείλει μέσα σε 15 μέρες θα πρέπει να τους πάρω τηλέφωνο να την κάνουν αυτοί την ακύρωση.

Ακριβώς έτσι είναι.

Ούτως ή άλλως και άμεσα να ακύρωνε η άλλη Τράπεζα (ή μάλλον ο Thomann ειδοποιεί την συνεργαζόμενη με αυτόν Τράπεζα) τα λεφτά δύσκολα θα τα έβλεπες αυθημερόν στον λογαριασμό σου.

 

Αλλά την μυρίζομαι την δουλεία...  Θα τραβήξει ακρατές μέρες αυτή η κατάσταση όπως με όλα τα πράγματα που δεν υπάρχει σαφής διευκρίνιση.
Η Τραπεζικές διαδικασίες είναι απόλυτα καταγεγραμμένες και σύμφωνες με ελέγχους εσωτερικούς και εξωτερικούς και δεν υπόκεινται σε "μυρίσματα" αλλά Τραπεζικούς κανονισμούς και νομοθεσίες.

Ξαναπάρε την Τράπεζά σου και θα είναι πρόθυμοι να σε ενημερώσουν.

 

Βλέπω το καλοκαιρινό δώρο στον εαυτό μου να πηγαίνει για Σεπτέμβρη. :-[

Μην του το πεις. Δεν θα το καταλάβει μέσα στο καλοκαίρι.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σε μια παρόμοια περίπτωση αλλά στη eurobank, με prepaid κτλ έκανε ένα μήνα να μου επιστραφεί το ποσό,καπού εκεί σε κόβω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακως,πολυ κακως...γενικα το χειριστηκες λαθος το θεμα

 

Καταρχην επρεπε να μυρισεις τα νυχια σου,μετα επρεπε να ζητησεις απο ΕΜΑΣ να μυρισουμε τα νυχια μας,μετα επρεπε να πας σε μια καφετζου ,ΜΕΤΑ να ρωτησεις το ΝΟΙΖ αν ξερει τι γινεται με τις επιστροφες χρεωσεων σε πιστωτικες καρτες (το μονο σωστο βημα που εκανες) και τελος να αποτανθεις στην εκκλησια...ΤΙ δουλεια εχουν ανθρωπε μου οι ΤΡΑΠΕΖΕΣ με τις...ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ καρτες? ;D ;D

 

ετσι ειναι αυτοι οι τραπεζιτες,πινουν το αιμα του λαου φιλως... ;D

 

 

 

Δεν κρατιεμαι απο τα γελια...... ??? ::)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι ιδιαιτερα που σε εκανα να γελασεις στους χαλεπους καιρους που ζουμε.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου