Προς το περιεχόμενο

καταραμένα διλήμματα!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα στο forum!

θα ήθελα την συμβουλή σας για άλλη μια φορα!

έχω έναν randall rh200sc κεφαλή καμπίνα! και μια les paul! έχω και έναν τυπά ο οποιος θέλει να ανταλλάξουμε την les paul μια τον randall RM100, λαμπάτος που παίρνει τις κεφαλές μπροστά! ωραίο μηχάνημα!το θέμα είναι, αξίζει να του δώσω την les paul μου? (gibson studio του 93' με custom gibson μαγνήτες αλλα σακατεμένη σε διαφορα σημεία και με σπασμένο headstock)και να πουλήσω την κεφαλή που έχω για μια καινούρια les paul η να κάτσω στα αβγά μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια modulars εχει ο εν λογω ενισχυτης...???

Ειναι 50 κλασεις πανω απο αυτο που εχεις παντως...

και ουσιαστικα στο δινει 650 κατοσταρικα...

δε το λες και ευκαριαρα αλλα ειναι εμφανεστατη βελτιωση απο το τρανζιστορακι σου...

 

Αλλη κιθαρα υπαρχει?

Αν η κιθαρα ειναι στη κατασταση που περιγραφεις μαλλον σε συμφερει...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά σίγουρα! οτιδήποτε είναι καλύτερο από τον ενισχυτή μου (εκτος από τον καταραμένο marshall mg)!

έχει το hi gain κάτι, και το plexi! και ένα κενό slot!

εγώ όπως έχω κόζαρη κάποια και μαλών θα τα πάρω! ένα του scott ian! το 1987 και ένα του george lynch και το plexi!

Aλλα από την μια η les paul είναι λίγο ξέρεις... δίκια μου! δεν μπορώ να την δώσω εύκολα, είναι και από την άλλη το ότι έχω την άλλη κεφαλή που δεν πουλιέται ούτε με σφαίρες και etsi το σκέφτομαι ligo

στην θέση μου τι θα έκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εδινα αμεσα το κουπι...

Θα επαιρνα την ενισχυταρα...

Θα αλλαζα αριθμο κινητου για να μη το μετανιωσει...

Θα εμπαινα εδω: http://salvationmods.com/index.php?page=modifications

Θα διαλεγα...(μαλλον του WOLF HOFFMANN)

 

need more...???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις 9 θα τον έχω!! :D και το τηλ μου είναι σύνδεση οποτε λίγο δύσκολο να το αλλάξω αλλα ουδέν λάθος αναγνωρίζεται... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εδινα αμεσα το κουπι...

Θα επαιρνα την ενισχυταρα...

Θα αλλαζα αριθμο κινητου για να μη το μετανιωσει...

Θα εμπαινα εδω: http://salvationmods.com/index.php?page=modifications

Θα διαλεγα...(μαλλον του WOLF HOFFMANN)

 

need more...???

 

 

+100000000000000000000000000000000

 

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα στο forum!

θα ήθελα την συμβουλή σας για άλλη μια φορα!

έχω έναν randall rh200sc κεφαλή καμπίνα! και μια les paul! έχω και έναν τυπά ο οποιος θέλει να ανταλλάξουμε την les paul μια τον randall RM100, λαμπάτος που παίρνει τις κεφαλές μπροστά! ωραίο μηχάνημα!το θέμα είναι, αξίζει να του δώσω την les paul μου? (gibson studio του 93' με custom gibson μαγνήτες αλλα σακατεμένη σε διαφορα σημεία και με σπασμένο headstock)και να πουλήσω την κεφαλή που έχω για μια καινούρια les paul η να κάτσω στα αβγά μου?

 

Είναι καλός ενισχυτής. Τον έχω δουλέψει και έχω κάνει μερικές mods σε modules του. Top ενισχυτής με σχεδίαση από τον Egnater. Αν η gibson είχε σπάσει και στο headstock, μοιάζει καλό deal.

 

Κατά τ' άλλα, αν θέλεις πολύ να κρατήσεις την LP και σε έχει βολέψει απίστευτα, έχε υπόψιν ότι gibson από gibson έχουν διαφορές γενικά ακόμη και ίδιο μοντέλο να πάρεις... Ζύγισέ τα όλα και σκέψου το. Εννοείται πως πρέπει να κάνετε και οι 2 σας δοκιμή πριν την ανταλλαγή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου