Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με εγκατάσταση λογισμικού-λόγω οπτικού δίσκο


Jimmyson

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα..

Μόλις παρέλαβα το VST, Synthogy Ivory II και (το απόλυτο ξενέρωμα) συνειδητοποίησα ότι δεν δουλεύει ο οπτικός δίσκος για το DVD? Μπορώ να χρησιμοποιήσω τον δεύτερο υπολογιστή μου και να τα μεταφέρω τα αρχεία μέσω δικτύου ή μέσω κάποιου εξωτερικού σκληρού? Από οτι είδα στο πρώτο DVD εχει το Installer και τα υπόλοιπα δεκα 10 DVD εχουν κάτι τεραστια αρχεια (4-5 αρχεία σto καθε dvd) που πρέπει να είναι οι τα σαμπλες. Εστειλα και στο support τους.

 

Καμμια βοήθεια eχpress? Nα αγοράσω εξωτερικο οπτικό δίσκο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα δεν χρειάζεται να αγοράσεις σκληρό για να λύσεις το πρόβλημα

 

μεταφέρεις τα αρχεία από τον δεύτερο στον πρώτο, ή ακόμη κάνεις share το DVD από τον δεύτερο στον πρώτο

 

ή αγοράζεις ένα νέο dvd καμια 15αριά ευρώ κάνει, έτσι κι αλλιώς θα το χρειαστείς και στο μέλλον, και μάλιστα με ελάχιστα παραπάνω παίρνεις dvd-writer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εννοουσα "εξωτερικο DVD" να αγοράσω (το διορθωσα).

 

Λεω να μεταφερω τα αρχεια, αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το 1ο dvd που εχει kai  το Ινσταλλερ μηπως πρεπει να γινει κανονικα απ΄το dvd. Μπορεις να το κανεις αυτο σιγουρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχεις παρά να δοκιμάσεις, ζημια δε θα κάνεις, αν δεν παίξει, δεν έπαιξε

 

εγώ πρώτα θα δοκίμαζα το dvd-share

 

ή μάλλον πρώτα θα αγόραζα ένα εσωτερικό dvd-writer, μακράν η καλύτερη επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου