Προς το περιεχόμενο

Zach Pinakoulakis hidden Variables - metronome demonstration


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Ο άνθρωπος δεν παίζεται!!! Τόσα χρόνια παίζαμε παρέα, και όποτε κάνει τέτοια, πάντα παθαίνω πλάκα...

 

Το όλο κομμάτι είναι βασισμένο σε 11:7 με αρκετά ιδιόμορφο τρόπο. Ο ViJay Iyer είχε χρησιμοποιήσει κάτι αντίστοιχο αλλά μόνο σαν ρυθμική μετατροπία, για να αλλάξει ταχύτητες, όχι τα παίζει ταυτόχρονα!

 

Μεγαλείο...

Αυτή η πρόταση είναι ψευδής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου μιλάτε τώρα. Το μυαλό είναι σε overclocking για να μετρήσω τι παίζει και δεν υπάρχουν πόροι για άλλες σκέψεις. Ελπίζω να μην κάψω τη CPU. :D

 

Theod, ένας φίλος μου μπασίστας που κάποτε έπαιζε με τον Πέτρο τον Κούρτη, μου έλεγε ότι όταν ο Κούρτης "ξέφευγε", εκείνος εστίαζε το βλέμμα του σε ένα σημείο στον τοίχο και προσπαθούσε να "απομονωθεί" όσο γίνεται για να μείνει στο χρόνο.

Α, και προσευχόταν να βρει το 1... ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου μιλάτε τώρα. Το μυαλό είναι σε overclocking για να μετρήσω τι παίζει και δεν υπάρχουν πόροι για άλλες σκέψεις. Ελπίζω να μην κάψω τη CPU. :D

 

Theod, ένας φίλος μου μπασίστας που κάποτε έπαιζε με τον Πέτρο τον Κούρτη, μου έλεγε ότι όταν ο Κούρτης "ξέφευγε", εκείνος εστίαζε το βλέμμα του σε ένα σημείο στον τοίχο και προσπαθούσε να "απομονωθεί" όσο γίνεται για να μείνει στο χρόνο.

Α, και προσευχόταν να βρει το 1... ;D

 

Προσωπικά κάνω το ακριβός αντίθετο .Στα παράξενα Κολλάω σαν τη βδέλλα δίπλα  στα τύμπανα  και όλη μου η προσοχή ειναι πάνω στο hihat .Στη jazz δε ξεκολλάει το μάτι απο το ride  .Στην ουσία τον παρακολουθώ οπτικοακουστικά για να μπορώ  να τον ακολουθώ στο time  ;)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου