Προς το περιεχόμενο

Woodbrass.com


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Εψαχνα να παραγγείλω το Casio Privia PX-5S. Οι εντοπιοι εμποροι, με πανε καλο Οκτώβρη, thomann και DV το περιμένουν απο μερα σε μερα, κι ετσι έψαξα κι εγω μηπως το βρω αλλου σε στοκ.

 

Το βρήκα διαθέσιμο στο woodbrass.com, 100€ χαμηλότερα από το thomann, και δωρεαν αποστολή στην Ευρώπη λέει, για παραγγελίες ανω των 199€.

 

Παω με χαρά να κανω την παραγγελία, και μου δίνει στο delivery option, 2 επιλογες, από τις οποίες η εκτος συνόρων κοστίζει 170€  :o

 

Και δε βρίσκω κάποιο email να ρωτήσω, παρα μόνο τηλέφωνα, που λογικά θα το κάνω αυριο.

 

Εχει παραγγείλει κανεις κάτι απο το εν λόγω σάιτ, και αν ναι, συναντησε παρόμοιο θέμα?

Δε νομίζω να πατησα κάτι λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν πολύ πλακα οι γαλλοι οταν μιλάνε αγγλικα ;D Και φανταζομαι το ίδιο λεει αυτος για μενα :D

 

Τελικά η Ελλάδα εξαιρείται του φρι σιπινγκεως προς την Ευρωπη. Του είπα, ξερεις κάτι και μου το κρύβεις? Να παρω τα κανάλια?

 

Τελοσπάντων, αυτο. Σαν κατάστημα έχει καλές τιμές απ'οτι είδα, αλλά αυτό το 170ρι στα μεταφορικά ήταν λίγο... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μπει μέσα σ αυτό, στο παρίσι... έστειλα το έταιρον ήμιση στο λούβρο και πήγα να δω τι παίζει καθως είχα παρατηρήσει ότι σε μερικές περιπτώσεις είναι όντως πολύ φθηνό , και τελικά παιδιά ειναι πολύ μικρό  μαγαζί (σχετικα). Πάντως ξαναπάρε τηλ ρε neeq γιατί αυτό που λες΄μού κανει εντύπωση.. παίζει κάποιοι γάλλοι να νομίζουν ότι έχουμε βγει από την ΕΕ καθώς δεν μας παίζουν και τόσο οι ειδήσεις πλεον..

 

ΠΣ: πλάκα κάνω, πήγα και στο λούβρο -έβγαλα και φωτο τη μόνα λίτσα με smile detection χοχοχοχ κρυάδες :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μπει μέσα σ αυτό, στο παρίσι... έστειλα το έταιρον ήμιση στο λούβρο και πήγα να δω τι παίζει καθως είχα παρατηρήσει ότι σε μερικές περιπτώσεις είναι όντως πολύ φθηνό , και τελικά παιδιά ειναι πολύ μικρό  μαγαζί (σχετικα). Πάντως ξαναπάρε τηλ ρε neeq γιατί αυτό που λες΄μού κανει εντύπωση.. παίζει κάποιοι γάλλοι να νομίζουν ότι έχουμε βγει από την ΕΕ καθώς δεν μας παίζουν και τόσο οι ειδήσεις πλεον..

 

ΠΣ: πλάκα κάνω, πήγα και στο λούβρο -έβγαλα και φωτο τη μόνα λίτσα με smile detection χοχοχοχ κρυάδες :)

 

Δεν εγινε καποια παρανοηση, το ελεγξε ο τυπος στο τηλεφωνο, και το ελεγξα κι εγω. Για αποστολες στην Ελλάδα, δεν βγάζει επιλογη για free sheeping ;D

 

ΥΓ: χαχαχαχα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εγινε καποια παρανοηση, το ελεγξε ο τυπος στο τηλεφωνο, και το ελεγξα κι εγω. Για αποστολες στην Ελλάδα, δεν βγάζει επιλογη για free sheeping ;D

 

ΥΓ: χαχαχαχα :D

 

χαχαχα έγραψε το free sheeping :):) πάντως στο σάιτ τους εδώ λέει σε όλη την ευρώπη για 199Ε και πάνω

 

http://www.woodbrass.com/en/conditions.php#tarif

 

δε μας τα λένε καλά.... :)

 

ps: το έτερον ήμισυ ήθελα να γράψω πω ρε πουση μου αυτά τα αρχαία

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μπορείς να τους απειλήσεις με ΙΝΚΑ κτλ για ρατσισμό, εμπαιγμό κτλ ή μπορείς να το πάς ανάποδα και να πάρεις την τον θωμά και να του πείς το βρήκα στους γάλλους φθηνότερα μου το στέλνουν τσάμπα (βασικά μην το πεις καθόλου, εννοείται πλέον, ούτε που θα το φαντάζονται) και να τους ζητήσεις πράις ματς

 

απ ότι βλέπω εδώ

 

http://www.preissuchmaschine.de/in-Musikinstrument/E-Piano/Casio-Privia-Pro-PX-5S.html

 

(γενικό ψαχτήρι για γερμανία, καλό για να βλέπουμε τιμές) το έχουν άλλα δύο μαγαζιά.

 

Αλλά από μεγάλη σύμπτωση, σου έχω μια έκπληξη (δες τα πμ σου)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα έγραψε το free sheeping :):) πάντως στο σάιτ τους εδώ λέει σε όλη την ευρώπη για 199Ε και πάνω

 

Ναι, ο Ντεπαρτιέ με είπε εκτός απο κάποιες χωρες της Ευρώπης (μπορει μονο σε μας να γινεται, αλλα να μην ηθελε να το πει :P ). Τελικα δοκιμασε κι αυτος και εγω να κανουμε ενα εικονικο τσεκ αουτ, και δεν εβγαζε καθόλου την επιλογη για φρι, ενω στην Αγγλία πχ ή τη Γερμανια το εβγαζε.

 

Θα παρω όλα τα καναλια τηλεφωνο, δεν ξερουν με ποιον εχουν να κανουν, εχω γνωριμίες σε ψηλα ποστα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα παρω όλα τα καναλια τηλεφωνο, δεν ξερουν με ποιον εχουν να κανουν, εχω γνωριμίες σε ψηλα ποστα εγω.

 

 

χαχαχαχα ριξ τους στ αυτιά που λένε και στο χωριό μου ;)

 

Καλόπαιχτο ρε :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γύριζα από το Λούβρο (άλλη μούφα κι αυτή: αγάλματα χωρίς κεφάλια) και στο αεροδρόμιο ένας μελαμψός κουβαλούσε ένα τύμπανο μεσαίου, ας πούμε, μεγέθους.

Ο ένστολος του ζήτησε να περάσει παράμερα για να τον ψάξει ενώ αυτός του έδειχνε το τύμπανο και του έλεγε.

- Γιατί; Για αυτό; Τούμπανο είναι κυρ μπάτσε μου.

 

Μην έχετε λοιπόν αμφιβολία μουσικάντηδες και οργανοπαίχτες πάσης φύσης. Η μεταφορά κοστίζει.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου