Προς το περιεχόμενο

Εφορευτική επιτροπή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι αναπληρωμαικό μέλος της εφορευτικής επιτροπής και φυσικά δεν εχω καμια όρεξη να χάσω τη μέρα μου...Ασε που αυτη τη λογικη στρατοπέδου δεν την καταλαβαινω με τίποτα.....Ιδεές ή εμπειρίες που θέλετε να μοιραστείτε???

raco Dormiens Nunquam Tittilandus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι αναπληρωμαικό μέλος της εφορευτικής επιτροπής και φυσικά δεν εχω καμια όρεξη να χάσω τη μέρα μου...Ασε που αυτη τη λογικη στρατοπέδου δεν την καταλαβαινω με τίποτα.....Ιδεές ή εμπειρίες που θέλετε να μοιραστείτε???

 

Δεν ημουν ποτε και ουτε θελω να γινω ευχαριστω,αυτο που ειχα ακουσει καποτε ειναι οτι σε καταμετρηση οι οποια εγινε διπλος ελεγχος ξαδερφος μου εκατσε μεχρι τις 2 το βραδυ....

πικρα :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι αναπληρωμαικό μέλος της εφορευτικής επιτροπής και φυσικά δεν εχω καμια όρεξη να χάσω τη μέρα μου...Ασε που αυτη τη λογικη στρατοπέδου δεν την καταλαβαινω με τίποτα.....Ιδεές ή εμπειρίες που θέλετε να μοιραστείτε???

 

Εγώ ήμουνα αναπληρωματικό μέλος το 2004 στις βουλευτικές. Μπορείς να προσκομίσεις κάνα χαρτί γιατρού πάντως, προκειμένου να μην "χάσεις τη μέρα σου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι αναπληρωμαικό μέλος της εφορευτικής επιτροπής και φυσικά δεν εχω καμια όρεξη να χάσω τη μέρα μου...Ασε που αυτη τη λογικη στρατοπέδου δεν την καταλαβαινω με τίποτα.....Ιδεές ή εμπειρίες που θέλετε να μοιραστείτε???

 

Εγώ ήμουνα αναπληρωματικό μέλος το 2004 στις βουλευτικές. Μπορείς να προσκομίσεις κάνα χαρτί γιατρού πάντως' date=' προκειμένου να μην "χάσεις τη μέρα σου".[/quote']

 

ποτε πρεπει να το προκομισει καποιος που ''κολυεται''?αλλιως τρως προστιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ένα ΑΤΟΜΟ μπορεί να σε βοηθήσει σε τέτοιου είδους θέματα εδώ στο ΝΟΙΖ...

 

ρε elavd, δεν αφήνεις να πέσει κουβέντα κάτω... :D :lol: :wink:

 

 

Σχετικά με το θέμα πάντως, έχω την εντύπωση ότι δεν μπορούν να σου κάνουν τίποτα (ή τουλάχιστον δεν μπαίνουν στον κόπο). Δηλ. αν το παίξεις κινέζος και πας να ψηφίσεις κανονικά, εννοείται ότι θα σε τσιμπήσουν και θα σου πουν ότι είσαι μέλος. Αλλά αν σηκωθείς και φύγεις, τι θα γίνει; Θα σε μπαγλαρώσουν; Εδώ υπάρχει πολύς κόσμος που δεν πάει να ψηφίσει και δεν του κάνουν τίποτα...

 

Παλιά ακούγαμε διάφορα -ότι αν δεν ψηφίσεις, έχεις κυρώσεις, δε σου εκδίδουν διαβατήριο ή άλλο επίσημο χαρτί κλπ. Ξέρω αρκετό κόσμο που δεν ψηφίζει και δεν τον ενόχλησαν ποτέ. Πόσο μάλλον το να μην παρευρεθεί ως μέλος.

Όλο υποχρεώσεις είμαστε σε τέοιες περιπτώσεις, αλλά από δικαιώματα...

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ένα ΑΤΟΜΟ μπορεί να σε βοηθήσει σε τέτοιου είδους θέματα εδώ στο ΝΟΙΖ...

 

ρε elavd' date=' δεν αφήνεις να πέσει κουβέντα κάτω... :D :lol: :wink: [/quote']

 

Γιατί το λες αυτό?? Αφού έχουμε τον ειδικό στο NOIZ για αυτά τα θέματα... :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου