Προς το περιεχόμενο

Old Friends


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου βγήκε λίγο Birthday Party meets Air & clashes with Steely Dan αλλά ΟΚ.... ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία τα strings, δίνουν μιά γλυκύτητα στο κομμάτι, λιγότερο ωραία (my opinion :P) η βαρυφορτωμένη κιθάρα με το wah-wah. Κατά τ'άλλα κλασικός Superfunk, με ότι αυτό συνεπάγεται. Άρτια παραγωγή, καλοπαιγμένο, αλλά λίγο "ευκολόπεπτο" γιά τα γούστα μου ::)                                                                                                                                                                          Υ.Γ. Κάποια στιγμή γράψε και ανέβασε ένα κομμάτι χωρίς πλήκτρα (μόνο κιθάρες-μπάσο-ντραμς) και χωρίς delay :-X. Έτσι γιά αλλαγή ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς delay

 

τι σημαινει αυτο ? αυτη η φραση μου ειναι εντελως αγνωστη,πιο αγνωστη και απο το "δεν μου αρεσει το παγωτο".... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σημαινει αυτο ? αυτη η φραση μου ειναι εντελως αγνωστη,πιο αγνωστη και απο το "δεν μου αρεσει το παγωτο".... ;D

      ;D ;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έγραψε ο Sir Φιρμας θα γράψω και γω.

Ντρέπομουν να πω ότι μου άρεσε :-)

 

 

Sent from the Dark Side using The Force

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου