Προς το περιεχόμενο

Φτηνά Delay με tap tempo


Insectius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το έχω εγώ.δεν είναι το main delay που χρησιμοποιώ...αλλά για τα λεφτά του,νομίζω ότι είναι αρκετά καλή περίπτωση.με 11 presets,δυνατότητα αποθήκευσης και loop.δεν είχα πρόβλημα με τα jack.επίσης έχει 2-3 ωραία εφεδάκια(delay+tremolo,delay+drive),ανεβάζοντας το level.

η μόνη μου απορία είναι για την τιμή του.55 ευρώ καινούργιο?γιατί όταν το πήρα εγώ,η telesound το είχε 118. έχασα κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks

κυρίως με ενδιαφέρει το "αναλογικό" του να μοιάζει με αναλογικό

η τιμή είναι πολύ καλή

ο telesound είναι πολύ ξηγημένα παλικάρια και νομίζω μάλλον θα ήταν πιο ακριβό παλιότερα απο την εταιρία, δεν πιστευω να κανανε υπερτιμολόγηση. Φαντάζομαι για τα λεφτά του τώρα

it's a bargain...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.τώρα που μπήκα στην telesound,το έχει στα 112.επειδή το έχω βάλει αγγελία,αν σ ενδιαφέρει ρίξε μια ματιά.κ για οτι είναι,μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου χωρίς παρεξήγηγη

http://www.ebay.co.uk/itm/NUX-TIME-FORCE-Multi-Digital-Delay-Effect-Pedal-11-Delay-Models-24-Bit-/261473362028?pt=UK_Guitar_Accessories&hash=item3ce106e06c

 

με 60-70 ευρώ το παίρνω καινούριο οπότε πάνω απο 50€ δεν θα έδινα ποτέ για αυτό. αν σε ενδιαφέρει να το δώσεις σε αυτή τη τίμή, στείλε πμ.

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ..όταν το πήρα δεν είχα δει αυτή την τιμή του ebay.εκτός αν είναι πρόσφατη.φυσικά έχεις δίκιο,δε το έκανα επίτηδες.να σαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται...

ήσουν άτυχος μάλλον, τη πάτησες με την υποτίμησή του. Καλυτερα κράτησε το δεν αξίζει να χάσεις τόσο πολύ

αν αλλάξεις πάλι γνωμη... ;)

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου