Προς το περιεχόμενο

Συναυλία κατα της εξόρυξης χρυσού στη Χαλκιδική


ierissiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλώνω φανατικός δασόβιος και απεχθάνομαι μέχρι γαστρεντερικής διαταραχής οποιονδήποτε με αντίθετη άποψη.

Παρομοίως.

Για αυτό, με μια πολύ μικρή εξαίρεση την ορεινή Ήπειρο, η πλειονότητα της υπόλοιπης Ελλάδας που έχω επισκεφθεί και οι ρυμοτομικές συνήθειες των κατοίκων της, μου έχουν δημιουργήσει μόνιμη γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

audiokostas τι εννοεις συστηματική καταστροφή της Χαλκιδικής απο τους κατοίκους της εδώ και 20-25 χρόνια ? Δε σε πιάνω ???

 

Μέχρι να μεταφερθεί το παρόν στην espresso, και μέχρι να σου απαντήσει ο audiokostas, θα σου επισημάνω πως οι επαναστάστες κάτοικοι  της Κερατέας, που διαμαρτυρήθηκαν μέχρις αίματος για τις αυθαιρεσίες του κράτους, είναι όλοι τους ένας προς έναν αυθαιρετούχοι... Οπότε αναρωτιέμαι πόσο λερωμένοι έχουν τη φωλιά τους και οι κάτοικοι της - απειλούμενης με καταστροφή - Χαλκιδικής... Την απάντηση δεν την ξέρω, μάλλον την ξέρεις εσύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το θέμα όπως ετέθη, εξελίσσεται πολιτικά και κλειδώνεται λόγω Κανονισμών.

 

Ολοι ελπίζουμε να βρεθεί μια άκρη στη Χαλκιδική ειρηνικά και οικολογικά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου