Προς το περιεχόμενο

Chicago & Earth Wind &Fire live at Greek Theater -προσφατα


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=0jLKoCY1iHs

Ολοκληρη η συναυλια οπου τα δυο συγκροτηματα παιζουν μαζι καποια  κομματια ...αποθεωση των πνευστων ,ενορχηστρωσης κλπ.Απολαυστε τους !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε Περικλες, οτι πρεπει ηταν αυτο τωρα.

Τo horn section μμμμμμ, all the money.

Μονο που ξεχαστηκα και πατησα να ποσταρω, σταματησε να παιζει και σπαστηκα.

Αντε να τελειωνω το γραψιμο να το ξαναβαλω να παιζει.

 

 

(Να δω αν παιξουν το αγαπημενο μου "Getaway". Το εχω "πληρωσει χρυσο" με τα καμμενα γουφερ απο τα μπασα - μια νοτα ο κιαρατας συνεχεια, αλλα φτανει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα και εμενα μου κολαει το tube (επεξεργαζονται με αλλες ταχυτητες ορισμενα clips και εμεις που δεν εχουμε τα τελευταια τεχνολογιας pc ψαχνομαστε ).

Την Παρασκευη (Πρωτα ο Θεος) εχουμε μπυροποσια με εντολη και διοργανωση του Αρχηγου YAMETH .

Kαπου εκει κοντα στα Βριλησια -κοντα στο σπιτι του - οποτε αμα δεν εχεις τιποτα δουλειες ελα να Γνωριστουμε θα πεσει και γελιο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα και εμενα μου κολαει το tube (επεξεργαζονται με αλλες ταχυτητες ορισμενα clips και εμεις που δεν εχουμε τα τελευταια τεχνολογιας pc ψαχνομαστε ).

Την Παρασκευη (Πρωτα ο Θεος) εχουμε μπυροποσια με εντολη και διοργανωση του Αρχηγου YAMETH .

Kαπου εκει κοντα στα Βριλησια -κοντα στο σπιτι του - οποτε αμα δεν εχεις τιποτα δουλειες ελα να Γνωριστουμε θα πεσει και γελιο !!

Οχι, εμενα δεν μου κολλησε.

Το εβλεπα απο τη σελιδα του noiz το βιντεο και οταν πατησα ο ποντιος να ποσταρω, σταματησε φυσικα.  :P

 

Χμμμ, μια χαρα η Παρασκευη στα Βριλήσσια

Θα παω εκει κοντα, στο στουντιο του Καλημερη να παρω το παιδι (jcm800), γιατι κλεινει και φευγει για Σαντορινη ο τυχερακιας (κανα bonamassa styl γραφει παλι?) και μετα κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι free (αν δεν εχω προβα για τη δουλεια την ιδια ωρα)

Εχει κανενα thread περι του ρωμαικου οργιου να ενηρωθω, ωρα κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι στιγμες τους ειναι αξιες, η αξιοτερη για εμενα ειναι απο το 1.06 με το fantasy, απο την εισαγωγη μεχρι το τελος.

Θα ηθελα πολυ να τους δω, πάρα πολυ. Ειναι απίστευτοι.

Μπράβο ρε περικλη.

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο ρε περικλη.

 

Μπράβο σου και από εμένα. Αυτό δεν είναι live, σεμινάριο είναι.  ;)

 

ΥΓ: I love Verdine White  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου