Προς το περιεχόμενο

[!HELP!] Ακύρωση παραγγελίας από Thomann


ev88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους,

 

Πως κάνουμε ακύρωση παραγγελίας από THOMANN; ευτυχώς δεν είχα καταθέσει ακόμα τα χρήματα και δεν εχει γινει ξεκινήσει η παραγγελία.

 

Έχει κάνει κανείς κάτι ανάλογο?

 

Δεν λέει πουθενά κάπου cancel order η αντίστοιχο

 

Ο λόγος που θέλω να ακυρώσω πολύ σοβαρος και δεν ξέρω αν πρεπει να περιμένω να μου ερθει για να το στειλω πισω η αν μπορω να κανω ακυρωση και τωρα

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων διότι είναι σοβαρή αγορά (1000+)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστειλα mail και περιμένω την απάντηση. Το πρόβλημα είναι ότι σε ένα mail που μου ειχαν στείλει λεει διάφορα για διαδικασίες ακύρωσης αλλά σε περίπτωση που εχεις πληρωσει και εχει ξεκινησει η φτασει σ εσενα το προιον. Εγω δεν εχω πληρωσει ακομα (λογω οτι εβαλα πληρωμη με τραπεζα και δεν μπορεσα να παω ακομη).

 

Δλδ δεν εχει ξεκινησει καν η παραγγελια και δεν εχει πληρωθει απο μενα. Αυτο είναι το πρόβλημα.

 

Οτι δεν λεει αν μπορω να κανω ακυρωση πριν ξεκινησει η διαδικασια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εισαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ/Η οτι ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΟΙΖ μπορουμε να σου ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ & ΠΙΟ ΕΓΚΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΤΗΟΜΑΝΝ....

 

Ενδιαφερουσα αποψη δε λεω..... ;D  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αντίστοιχη περίπτωσή μου με το musicstore, πήρα τηλέφωνό, μίλησα με έναν κύριο και σε μισή ώρα είχε έρθει και το ακυρωτικό e-mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα, εστειλα και στον thomann εννοειται! απλά θα ήθελα να ξερω αν εχει τυχει και σε καποιον απο εδω (πολυ πιθανο εως σίγουρο) αν υπηρξαν αλλεσ συνέπειες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα, εστειλα και στον thomann εννοειται! απλά θα ήθελα να ξερω αν εχει τυχει και σε καποιον απο εδω (πολυ πιθανο εως σίγουρο) αν υπηρξαν αλλεσ συνέπειες κλπ.

 

Τι συνεπειες μπορει να υπαρξουν?

 

Απο τη στιγμη που αν δεν στειλες τα λεφτα δεν στελνουν και την παραγγελια δεν υπαρχει κανενα προβλημα...τους λες οτι δεν θα προχωρησεις στην παραγγελια και εισαι μια χαρα .

 

Εκτος και αν φοβασαι οτι θα σου στειλουν τη...ΜΕΡΚΕΛ σπιτι να σε κανει ΝΤΑ... ;D..αλλα αυτο το κανουν μονο σε ΣΥΡΙΖΑΙΟΥΣ... ;D  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα λες? οκ, απλά περιμένω το ακυρωτικό mail και από αυτόν απλά δεν μπορώ να ξέρω αν δεν ρωτήσω ! εχω δει διάφορα και είναι η πρωτη φορά που ακυρώνω παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mustafank εννοείς το musicstore της θεσσαλονικης; αυτό είναι όντως thomann αν δεν κανω λαθος σωστα;

 

όχι, το musicstore.de.Μίλησα με έναν κύριο (στα αγγλικά, έλειπε ο Έλληνας υπάλληλος) για 5', δε με ρώτησε γιατί και τα σχετικά, μόνο ένα ok, no problem (ευγενέστατος) και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου