Προς το περιεχόμενο

Ποιά η άποψη σας για αυτό το όργανο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι να μπεις στον κοπο να κανεις ολα αυτα? Το Wersi τα εχει ολα, δυνατα ενσωματωμενα ηχεια, καλαισθητο και στιβαρο design, καταπληκτικο ηχο και πανω απ'ολα, προσιτη τιμη. 8)

Και ποιος δεν εχει 50 ψωροχιλιαδες ευρω να δωσει για ενα τετοιο οργανο? Ασε τα MOXF Κωστα και ορμα στο Wersi! :D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα τρολάρω το thread λίιιιγο (νομίζω ότι ενδείκνυται).

Με το συμπάθειο δελαδής, αλλά αυτής της αισθητικής η χώρα κυβερνάει την Ευρώπη;

Ω θεοί, αυτοκτονώ τώρα! ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι, τι εχει δηλαδη η συγκεκριμενη αισθητικη? Εμενα μ'αρεσει. Εχω πληρη studio & live δισκογραφια του Robert Bartha και της Claudia Hirschfeld. shy.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια και σου αρεσε, αφιερωμενο το παρακατω βιντεο Made by Wersi, σε σενα και σε οσους αγαπανε την πραγματικη πχιοτικη μουσικη. image.gif

 

 

Ωστε με αυτο εγραφαν το soundtrack της Λαμψης...Χμμμ...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μπεις στον κοπο να κανεις ολα αυτα? Το Wersi τα εχει ολα, δυνατα ενσωματωμενα ηχεια, καλαισθητο και στιβαρο design, καταπληκτικο ηχο και πανω απ'ολα, προσιτη τιμη. 8)

Και ποιος δεν εχει 50 ψωροχιλιαδες ευρω να δωσει για ενα τετοιο οργανο? Ασε τα MOXF Κωστα και ορμα στο Wersi! :D

 

aftertouch έχει? χαχχα

 

το moxf το εχω παρει ηδη φίλε μου.

Εγω ειμαι οπαδος της θεωριας του ντετερμινισμου,

 

οτι ειναι να κανω στο μελλον το εχω κανει ήδη, ολα ειναι προκαθορισμενα για εμενα.

ολα τα αλλα, ακομα και η συζητηση μας παλαιοτερα ηταν προκαθορισμενο γεγονος που ειμαι σιγουρος οτι θα οδηγησει σε ενα προκαθορισμενο αποτελεσμα

ακομα και να μην το παρω ισχύει το ιδιο,

απλα πιστευω οτι τελικα το πήρα στο μελλον και στο μέλλον το εχω ήδη μαθει και το εχω φχαριστηθει και εγω και ο γιος μου που μεγαλωσε.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aftertouch έχει?

Πλακα κανεις ρε Κωστα? Με τιμη στα 50,000€ θες να εχει και aftertouch? Μην ειμεθα και πλεονεκται...eyeroll.gif

 

Κολυμπαει στα drugs ο τυπος... ;D ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακόγουστο όργανο μόνο σε καποιο ξενοδοχείο θα ταίριαζε, με φόντο καταρράκτη-ενυδρέιο και πράσινο φως....

 

έχουν βγει πολύ πιο όμορφα σε στυλ πιάνο με acc keyboard τύπου Roland & Kawai με πολύ ωραίο φινίρισμα και καπάκι πιάνου ώστε να ταιριάζει αισθητικά και στο κατάλληλο περιβάλλον, υπήρχε και ένα της Roland διαφανές από γυαλί 10ετία πριν+ το οποίο έπαιζε και μόνο του το κλαβιέ midi files δεν θυμάμαι μοντέλο αν το θυμηθεί κάποιος ας βάλει link.

 

Προσωπικά θα έπαιρνα ένα Korg pa3x & ένα Roland Fantom G6 από πάνω αντί αυτής της καρικατούρας....

 

κλασσικό βλαχοdeutch.....

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου