Προς το περιεχόμενο

Ισιωμα και τρίψιμο τάστων-Θεσ/νίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχει κανείς προσωπική εμπειρία ή να έχει ακούσει για κανένα καλό τεχνίτη για τρίψιμο των τάστων στη Θεσσαλονίκη καθώς επείγει πια στη κιθάρα μου. Αν δεν είναι πρέπον για τη σελίδα να αναφερθούν ονόματα παρακαλώ να σταλούν με pm πληροφορίες, αλλά επειδή έχω δει να αναφέρονται τεχνίτες θεώρησα σκόπιμο να ζητήσω τη βοήθεια σας. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πλατεια ναυαρινου..τσελιος..τον ξερεις?για μενα δεν υπαρχει καλυτερο service στη σαλονικι..και για ταστο που θες θα σου κανει πολυ καλη δουλεια και με πολυ λιγα λεφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μακρία από Τσέλιο!!!!

 

Δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο αλλά το service του είναι απλά κακό. Μόνο καθάρισμα στην κιθάρα κ τίποτα άλλο.

 

Έχω μιλήσει με πολλούς κιθαρίστες στη Θεσνίκη και όλοι δεν έμειναν ικανοποιημένοι. Το χάμηλο κόστος σίγουρα είναι δέλεαρ αλλά μακριά.

 

Εγώ προτιμούσα Ζοσέφ. Πολύ πιο ακριβός αλλά μετά το servise παίρνεις καινούργιο όργανο.

 

Έχω κάνει κ τάστα στο Zosef και είχα άψογο αποτέλεσμα.

 

Υ.Γ: Δεν θέλω να διαφημίσω, ούτε να δυσφημίσω κανέναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι λες λιγο οτι να ναι(χωρις να χω κατι μαζι σου)..ο ζοζεφ ειναι πανακριβος!!!συμφερει πραγματικα να παρεισ καινουργια κιθαρα...μου ζητησε 250ε για ταστα ο αθεοφοβος...μπορεις να μπεις στο site www.tseliosmusic.gr kai θα δεις οτι δεν ειναι τυχαιο οτι απο τα ξυλινα σπαθια μεχρι παπαδοπουλος απο τρυπες και πολυ αλλοι κανουν service ston tselio..τωρα ποιος σου το πε αυτο δεν ξερω..τοσα χρονια στη σαλονικι πρωτη φορα τακουω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν Θεσνίκη κ εγώ για 6 χρόνια κ δοκίμασα πολλά service...

 

Ο Τσέλιος δυστυχώς ήταν κακός.

 

Προσωπική γνώμη. Δεν θέλω να να το συνεχίσω γιατι ο άνθρωπος δε μου χει κάνει τίποτα κ νιώθω άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλατεια ναυαρινου..τσελιος..τον ξερεις?για μενα δεν υπαρχει καλυτερο service στη σαλονικι..και για ταστο που θες θα σου κανει πολυ καλη δουλεια και με πολυ λιγα λεφτα...

 

Πόσο πάει το μαλλί για ταστοτρίψιμο ξέρεις μήπως;;

Παιδιά και εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον Τσέλιο.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου προτείνω τον Γιώργο Παππάζογλου. Το μαγαζί του είναι ένα υπόγειο, παράλληλη με την Ναυαρίνου( δεν θυμάμαι οδός, πάντως από επάνω είναι ένα δισκοπωλείο). Το παλικάρι κάνει καλή δουλεία, πρόσφατα άλλαξα τάστα σε μια Stratocaster και είναι όλα οκ. ¶μα θες το τηλ του είναι 2310282771, κάνε μια ερώτηση και εκεί, δεν έχεις να χάσεις τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου